Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
fot. Instagram / fotomonaż

Choć związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek owiany jest pewną tajemnicą, bo ani Piotr ani też Marcelina nie potwierdziła, że są razem, to okazuje się, że już wkrótce fani skoczka mogą poznać zupełnie nieoczekiwaną, radosną nowinę. O wszystkim poinformował znajomy Piotra.

Piotr Żyła trzyma to jeszcze w tajemnicy? Już wkrótce musi się wydać!

Jeśli potwierdzą się rewelacje „Rewii”, to już wkrótce fani Piotra Żyły będą mieli powody do świętowania. Póki co wszyscy zastanawiają się, czy Piotr Żyła rzeczywiście jest w związku z Marceliną Ziętek, ale coraz więcej znaków na ziemi i niebie na to wskazuje. Choć sami tego nie potwierdzają, to właśnie gruchnęła radosna nowina od znajomego Żyły.

Przypomnijmy, że świeżo upieczony Mistrz Świata w skokach narciarskich w 2018 roku rozwiódł się ze swoją żoną, Justyną. „Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki.” – tłumaczył wówczas Piotr Żyła. Teraz okazuje się, że wszystko zaczyna się układać na nowo z nową partnerką, a potwierdzeniem ma być bomba, którą odpalił znajomy skoczka narciarskiego.

„Przy nowej, młodziutkiej partnerce Piotr narodził się jeszcze raz, nabrał wiatru w żagle. Marcelina jest jego natchnieniem. Na pewno wkrótce wezmą ślub.” – wypalił znajomy Piotra w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”. Jak widać, wszystko wskazuje na to, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub! Potwierdzeniem tych słów może być jeden z wpisów Piotra Żyły na Instagramie.

Chodzi o budowę domu, którą Piotr Żyła pochwalił się w social mediach. Czyżby już szykował gniazdko dla siebie i przyszłej żony?

Marcelina Ziętek, która ma być dziewczyną, a także już wkrótce żoną Piotra to była Miss Południa Nastolatek, a także aktorka znana między innymi z seriali „19+” i „Szkoła”.

źródło: Rewia, Pikio

  1. Zauważyłeś to w jajku? Jedni mówią nie jedz, ale wiemy jaka jest prawda
  2. Strach w oczach Jackowskiego. „Przygotujcie się”. Wszystko ma zacząć się w kwietniu, a zakończyć w lipcu
  3. Dziecko szło poboczem S3. Tuż przy nim jechało BMW. Nagranie trafiło do sieci

Zobacz również: