Justyna Żyła o byłym mężu

W ostatnich miesiącach Justyna Żyła nie znika z nagłówków gazet. Wszystko poprzez jej wciąż otwarty konflikt z byłym mężem, Piotrem Żyłą. Tym razem jednak Justyna zaszokowała swoich wielbicieli czymś zupełnie innym. Postanowiła podzielić się z sekretem z młodzieńczych lat.

Justyna Żyła mówi otwarcie o przeszłości

Pod najnowszym wpisem Justyny Żyły na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy. Wszystko dlatego, że celebrytka zdecydowała wyjawić się nieznane dotąd fakty ze swojej młodości.

„To z nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo. Przez nią 15 lat nie jadłam niczego co było, pachniało kokosem, ale to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów o zakochaniach.” – podpisała Justyna Żyła zdjęcie, na którym widoczna jest wraz ze swoją koleżanką.

Jak informuje portal o2.pl sekret Justyny jest na tyle wstydliwy, że wszystko rozgrywało się wtedy, kiedy Justyna Żyła nie była pełnoletnia. Alkohol, papierosy – to dlatego w komentarzach Internautów da się dostrzec krytykę i uwagi względem tego, że Justyna promuje „coś” takiego.

Na tym wpisie się jednak nie kończy. Do dyskusji w komentarzach włączyła się wspomniana koleżanka.

„O papierosie nie pamiętam. Reszta się zgadza.” – napisała. „W łazience u Iwony jak byli nad morzem.” – odpowiedziała Justyna Żyła. Kontra koleżanki była błyskawiczna: „chyba Ty.” Justyna skwitowała wymianę zdań krótkim „cicho”. Czyżby po to, aby nie wypłynęły kolejne wstydliwe sekrety?

Źródło: Instagram, o2.pl

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jak będzie wyglądać tegoroczna Wielkanoc? Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej zabrał głos
  2. To już pewne. Niedzielski ogłosi wszystko jutro. Spore zmiany w obostrzeniach
  3. Kolejna manipulacja Wiadomości TVP? Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie

Zobacz również: