Rosjanie zabili sportowca

Smutne informacje znów obiegły rodzinę Anny Przybylskiej. Nie żyje jej ojczym. O śmierci mężczyzny poinformowała żona, Krystyna Przybylska.

Benedykt Wietrzykowski nie żyje. Anna Przybylska zawdzięczała mu wiele

Ojczym Anny Przybylskiej zmarł nieoczekiwanie w wieku 82 lat, a o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała jego żona, Krystyna Przybylska.

Jak pewnie wiecie, Anna Przybylska wychowywała się praktycznie bez ojca. Jej biologiczny tata zmarł, kiedy nieżyjąca już aktorka miała zaledwie sześć lat. Ojciec Anny Przybylskiej umarł kilkadziesiąt dni po otrzymaniu diagnozy o nowotworze. „Wbiłam sobie do głowy, że szybko muszę mieć dziecko. Wcześnie straciłam ojca, może dlatego.” – zwierzała się kilka lat przed swoją śmiercią Anna Przybylska. Los okazał się brutalny i także Anna nie zobaczyła, jak dojrzewają jej dzieci.

Kiedy Anna Przybylska była mała, opiekował się nią oprócz mamy właśnie Benedykt Wietrzykowski. „Mężczyzna traktował pasierbicę jak własną córkę i na każdym kroku pokazywał, że może na niego liczyć.” – czytamy w publikacji portalu Pikio.pl.

Wietrzykowski urodził się w 1939 roku i na stałe był związany z Gdynią. Od ponad 20 lat był prezesem tamtejszego Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych. Organizował liczne spotkania i projekty czy prace dokumentalne. Zmarł w wieku 82 lat, a o jego śmierci poinformowano właśnie dzisiaj.

„Panie prezesie, Benedykcie, będziesz patrzył na swój ukochany pomnik z góry.” – pożegnała go w mediach społecznościowych żona, Krystyna Przybylska. „Żegnamy Cię, Benku.” – dodała pasierbica Agnieszka Kubera.

źródło: Pikio, media społecznościowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To już oficjalne. Nie będzie partii „Polska 2050”
  2. W ten sposób Mateusz Morawiecki kupi głosy wyborców? Duże pieniądze na szali
  3. Seniorzy uważajcie! Słyszeliście o metodzie „na wnuczka”? Oszuści wpadli na coś zupełnie nowego

Zobacz również: