Książę Filip

Od lat nikt nie wzbudza tak ogromnych emocji, jak Brytyjska Rodzina Królewska. Mówi się o niej na całym świecie. Tym razem jednak nie są to pozytywne informacje. Okazuje się bowiem, że 99-letni Książę Filip właśnie trafił do szpitala. Dziennikarze i Pałac donoszą, jaki jest jego stan zdrowia.

Książę Filip trafił do szpitala

Informację, którą przekazali dziennikarze CNN potwierdził Pałac Buckingham. Mąż Królowej Elżbiety II, Książę Filip trafił dziś do szpitala. Wiadomo, co było przyczyną takiego stanu rzeczy i w jakim stanie jest 99 latek.

„Przyjęcie księcia (do szpitala) jest działaniem zapobiegawczym, zgodnie z radą lekarza Jego Królewskiej Wysokości, po tym, jak źle się poczuł. Oczekuje się, że książę pozostanie w szpitalu przez kilka dni w celu obserwacji i odpoczynku.” – czytamy na stronie RMF FM, która przyjrzała się oficjalnemu oświadczeniu wydanemu przez Pałac Buckingham.

Co ciekawe, to kolejna wizyta Księcia Filipa w szpitalu w ostatnich latach. 99-latek był hospitalizowany w grudniu 2019 roku i co ciekawe, wówczas także oficjalne komunikaty mówiły, że to nic poważnego. Książę Filip w ostatnich latach był też uczestnikiem wypadku drogowego, w którym nie odniósł żadnych obrażeń. Zapamiętamy także doniesienia o planowanej operacji biodra.

Od 2017 roku ze względu na swój zaawansowany wiek Książę Filip zrezygnował z pełnienia wszystkich funkcji publicznych. „Jest najdłużej żyjącym małżonkiem władcy w historii imperium brytyjskiego.” – donosi RMF FM.

źródło: CNN, RMF FM

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Internauci zaszokowani wysokością emerytury Alicji Majewskiej. Padła kwota
  2. Łzy w oczach uczestnika „Rolnik szuka żony”. Wstrząsające przeżycie zapamięta na lata
  3. Magda Ogórek wyśmiała Olejnik. Wtórował jej Jakimowicz. Nie uwierzysz, co powiedziała

Zobacz również: