Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski

W ostatnim czasie Wojciech Cejrowski dość negatywnie wypowiadał się o rządach Prawa i Sprawiedliwości. Praktycznie poza tematem aborcji nie potrafił znaleźć wspólnego języka z PiS-em. Dlatego też zaskakujący jest jego powrót na antenę TVP, z której wyleciał w 2018 roku.

Wojciech Cejrowski wraca do TVP

Przypomnijmy, że w listopadzie 2018 roku Telewizja Polska zawiesiła współpracę z Wojciechem Cejrowskim. Do tej pory znany podróżnik dość regularnie pojawiał się na łamach programu „Minęła 20” w TVP Info. Powodem takiej decyzji było spalenie flagi Unii Europejskiej przez Wojciecha Cejrowskiego podczas emisji jednego z programów. Teraz jednak Cejrowski znów wraca na antenę publicznego nadawcy.

Co prawda w zeszłym roku Wojciech Cejrowski zanotował już epizod w TVN. Był gościem Idy Nowakowskiej w programie „Ameryka da się lubić”. Teraz jednak wraca na stałe.

„Po 10 latach przerwy do Telewizji Polskiej wraca program kontrowersyjnego dziennikarza Wojciecha Cejrowskiego. Jego produkcję „Boso przez świat” widzowie TVP będą oglądać od 28 lutego.” – czytamy w portalu Interia, który powołuje się na ustalenia dziennikarzy Press.pl.

Widzowie TVP będą mogli oglądać „Boso przez świat” w każdą niedzielę. Po raz ostatni program ten emitowany był na antenie publicznej telewizji w 2011 roku. Następnie Wojciech Cejrowski na dwa lata przeniósł swoją produkcję do TVN Style, a w 2013 roku „Boso przez świat” trafiło na antenę TV Puls. Dziś Cejrowski znów wraca do TVP i za dwa tygodnie odbędzie się emisja pierwszego odcinka nowego-starego programu.

źródło: Interia, Press

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające słowa Jackowskiego. Dojdzie do zamachu na znanego polityka?
  2. Platforma Obywatelska chce likwidacji TVP Info. Mocna odpowiedź wiceministra
  3. Ogromne kłopoty gwiazdy „Sanatorium miłości” z powodu udziału w programie. Mogło skończyć się tragicznie

Zobacz również: