fot. Zaginieni Cała Polska, FB

Po otrzymaniu pozytywnej informacji o odnalezieniu poszukiwanej w całej Polsce kobiety (pisaliśmy o tym tutaj), tym razem uruchamiamy kolejny alarm. Poszukiwani są zaginieni dwaj chłopcy w wieku 12 i 14 lat. Policja prosi o pomoc każdego, kto może mieć informacje o ich aktualnym miejscu pobytu.

Zaginęli Radek i Rafał – chłopcy w wieku 12 i 14 lat

Bardzo prosimy naszych czytelników o przyjrzenie się fotografii i rozesłanie wiadomości gdzie się da. Im większy zasięg, tym większe prawdopodobieństwo, że chłopców uda się szybciej odnaleźć. Sprawę nagłośnił między innymi profil „Zaginieni Cała Polska” w mediach społecznościowych.

„Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle prowadzą poszukiwania zaginionych Radosława i Rafała Czechowskich. Ostatni raz widziani byli po południu 13 lutego 2021 roku w Trzeciewnicy (gmina Nakło).” – czytamy w komunikacie.

Radosław jest blondynem, ma 12 lat i około 145 cm wzrostu. Z kolei Rafał ma czarne włosy, około 175 cm wzrostu i 14 lat. Obaj są szczupłej budowy ciała. „Zaginieni ubrani byli w ciemne spodnie, bluzy z kapturem, czapki, ciemne buty zimowe i kurtki koloru ciemnego. Prawdopodobnie mają ze sobą plecaki I torby materiałowe.” – czytamy w dalszej części przekazanego w mediach społecznościowych komunikatu.

O sprawie rozpisał się także lokalny portal. Kurier Nakielski. „Nakielscy policjanci poszukują małoletnich braci, których zaginięcie zgłoszono dziś rano. Osoby, które mają wiedzą na temat miejsca przebywania małoletnich proszone są o kontakt.”- czytamy. Dodajmy, że w sprawie zaginięcia chłopców kontaktować można się z policją w Nakle pod numerem telefonu 47 75 29 205 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 14.02 g. 18:30

„Kochani, z radością informujemy, że bracia 12 letni Radosław i 14 letni Rafał zostali odnalezieni. Są cali, zdrowi i bezpieczni.” – czytamy na profilu Zaginieni Cała Polska.

źródło: Zaginieni Cała Polska, Kurier Nakielski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak szczera do bólu. Chce rozliczyć się z przeszłością
  2. Tragedia w Tatrach. Wystarczyły sekundy. Nie żyją dwie osoby, trzecia cudem się uratowała
  3. -63 stopni Celsjusza w Polsce? To nie żart. Meteorolodzy ostrzegają przed zabójczym mrozem

Zobacz również: