Na profilu „Zaginieni Cała Polska” pojawił się rysopis 29-letniej Moniki Adamskiej. Istnieje prawdopodobieństwo zagrożenia życia lub zdrowia. Z informacji przekazywanych w mediach społecznościowych wynika, że kobieta w ostatnim czasie bardzo obawiała się o siebie. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu lub losach Moniki proszeni są o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji, numerem alarmowym 112 lub rodziną zaginionej. 

Poszukiwana Monika Adamska

„Pani Monika mieszka w miejscowości Golub Dobrzyń. Ostatni raz widziana była dnia 12 lutego w Bydgoszczy. Około półtora miesiąca temu poznała poprzez internet kobietę, w której towarzystwie przebywa.” – czytamy na profilu „Zaginieni Cała Polska”.

Dalsza część wpisu jest wstrząsająca. „Kobieta jest poszukiwana listem gończym, może być niebezpieczna. Pani Monika wysłała bliskim niepokojące wiadomości i informowała, że jeśli się nie odezwie koniecznie muszą prosić o pomoc policję.” – donosi wskazany przez nas profil.

„Pani Monika choruje i może potrzebować pomocy medycznej.” – czytamy. Według nieoficjalnych doniesień chodzi o zakrzepicę i cukrzycę. Po raz ostatni telefon Pani Moniki logował się w Warszawie. Od wczoraj jednak urządzenie jest nieaktywne.

„Nie wiemy jak była ubrana w dniu zaginięcia na ogół ubiera się na sportowo.” – dodają osoby zaangażowane w poszukiwania Moniki Adamskiej.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat losów Moniki lub aktualnego miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policją (112 lub najbliższa jednostka) albo też z rodziną. Można również wysłać anonimową wiadomość na e-mail zaginelazaginal@wp.pl.

AKTUALIZACJA 14.02 – MONIKA ODNALEZIONA

źródło: Zaginieni Cała Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne kłopoty gwiazdy „Sanatorium miłości” z powodu udziału w programie. Mogło skończyć się tragicznie
  2. -63 stopni Celsjusza w Polsce? To nie żart. Meteorolodzy ostrzegają przed zabójczym mrozem
  3. Mocne słowa Macierewicza. Przyznał, które media wg niego są niezależne. Wskazał na dwie stacje

Zobacz również: