Antoni Macierewicz
Na zdjęciu Antoni Macierewicz (fot. TV Republika)

Antoni Macierewicz kolejny raz błysnął w swoim stylu w mediach. I tym razem, co ciekawe, nie chodziło o badanie przyczyn katastrofy smoleńskiej, a o niezależne media. Były Minister Obrony Narodowej wskazał dwie jedyne stacje, które w jego oczach są niezależne.

Antoni Macierewicz mówi o niezależnych mediach

Zamieszania wokół podatku od reklam ciąg dalszy. Porozumienie Jarosława Gowina już się opowiedziało, że nie poprze projektu Prawa i Sprawiedliwości w takiej formie, w jakiej został zaprezentowany. Swoje trzy grosze dorzucił także Antoni Macierewicz. Najciekawszy jest jednak fragment wypowiedzi byłego Ministra Obrony Narodowej, w którym to wskazał, które media w jego odczuciu są niezależne. Podał nazwy dwóch stacji.

Przede wszystkim Antoni Macierewicz poparł projekt Prawa i Sprawiedliwości. „Nadszedł najwyższy czas, aby właściciele mediów dostosowali się do obowiązków, jakie spadają na wszystkich przedsiębiorców” – przyznał na łamach Radia Maryja, cytowany przez portal Onet.

Ciekawie było jednak w dalszej części wypowiedzi Macierewicza. „Z większych mediów niezależnych znam tylko dwa: Radio Maryja i TV Republika. Jeżeli chodzi o prowincjonalne media, to tego jest dużo więcej, ale nazywanie niezależnymi mediami TVN to po prostu jakiś żart chyba, jakaś kpina” – przyznał Antoni Macierewicz we wspomnianym wywiadzie dla Radia Maryja. Nie omieszkał także oskarżyć pozostałych wielkich prywatnych mediów w Polsce czy to o propagandę rosyjską czy niemiecką. Z ust Macierewicza padło wiele cierpkich słów.

źródło: Onet, Radio Maryja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejnych trzech posłów poza partią. Jarosław Gowin traci siły w Sejmie
  2. Nie żyje młoda polska aktorka. Grała między innymi w „M jak miłość” czy „Klanie”
  3. Poważnie chory Donald Trump „schowany” przed opinią publiczną. „Skrajnie obniżony poziom tlenu we krwi i problem z płucami”

Zobacz również: