Kamil i Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch to nierozłączna towarzyszka Kamila Stocha. Nasz obecnie najlepszy skoczek narciarski wielokrotnie powtarza, jak ważna jest dla niego małżonka, ile jej zawdzięcza i jak wiele wsparcia otrzymuje ze strony Ewy. Podczas 86. Gali Mistrzów Sportów, Ewa Bilan-Stoch odebrała statuetkę zarówno w imieniu trzeciego w plebiscycie Kamila Stocha, jak i dziesiątego Dawida Kubackiego. Internauci zwrócili jednak uwagę na jedną rzecz, a konkretnie na kreację żony Kamila Stocha. Elegancka suknia stała się powodem olbrzymiej dyskusji w mediach społecznościowych.

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu – hit czy kit?

W tegorocznym plebiscycie Przeglądu Sportowego nie obyło się bez niespodzianek, jak chociażby wysokie, czwarte miejsce rajdowca Kajetana Kajetanowicza czy dopiero dziesiąta lokata ubiegłorocznego zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni, Dawida Kubackiego. Finałowa dwójka była jednak taka, jak wszyscy się spodziewali. Sportowcem 2020 roku został Robert Lewandowski, a drugie miejsce zajęła Iga Świątek. Najniższy stopień podium przypadł Kamilowi Stochowi, który nie krył zaskoczenia z tego powodu, ba, nasz mistrz przyznał nawet, że to miejsce bardziej należało się Dawidowi Kubackiemu. I faktycznie, „Mustaf” w 2020 roku święcił większe sukcesy, niż Stoch.

Zarówno w imieniu Kamila Stocha, jak i Dawida Kubackiego, którzy przebywają w Titisee-Neustadt, statuetki odebrała Ewa Bilan-Stoch. Mogliśmy podziwiać jej emocjonalne wystąpienia, a także blask, jaki nadawała jej święcąca suknia i diadem na głowie. Taka stylizacja nie wszystkim jednak się spodobała. W Internecie pojawiło się wiele skrajnych komentarzy. Część osób chwali Ewę Bilan-Stoch za odważną suknię i błysk, inni wręcz twierdzą, że nie ten styl, nie ta impreza. Zobaczcie i oceńcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska spodziewa się dziecka? Po publikacji znanego portalu aż huczy od plotek

„Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na elegancką suknię w odcieniu błękitu, która lekko błyszczała przy każdym jej ruchu. Do tego dobrała srebrne buty oraz torebkę, a na głowę założyła diadem” – czytamy na portalu Pikio.

Jak już wspomnieliśmy, nie wszystkim telewidzom i internautom, kreacja żony Kamila Stocha wpadła w oko.

„Ktoś tu chyba za bardzo odleciał z tą koroną”, „Trochę wiocha z tym diademem” – piszą złośliwi internauci. Niektórzy nawet porównali żonę Kamila Stocha do… królowej Elsy z animowanego filmu „Frozen”.

źródło: Pikio, Instagram, inf. własna

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie Lecha Wałęsy. Jest gotowy na wszystko

Zobacz również: