Marta Manowska

Internet aż huczy od plotek odnośnie Marty Manowskiej. Czy uwielbiana przez miliony telewidzów gwiazda TVP, prowadząca „Rolnik szuka żony” ogłosi wkrótce radosną nowinę? Całkiem możliwe.

Marta Manowska spodziewa się dziecka?

Portal Pomponik zasugerował, jakoby Marta Manowska była w błogosławionym stanie. Choć prowadząca „Rolnik szuka żony” milczy, to w Internecie potęgują się kolejne plotki. Czy ze swoim partnerem, tajemniczym Adamem spodziewają się dziecka?

O związku Marty Manowskiej i Adama, który jest zawodowo dźwiękowcem mówi się już od dłuższego czasu. Tabloidy plotkują nawet, że Marta Manowska i Adam zaręczyli się rok temu w Paryżu. Teraz mają spodziewać się dziecka.

Do takich wniosków dotarł portal Pomponik, który przyjrzał się wydarzeniom na antenie TVP oraz opiniom wielu fanów Manowskiej. Wygląda więc, że Marta Manowska wdrożyła w życie słowa, które kilka lat temu wypowiedziała na łamach magazynu „Flesz”: „Chciałabym mieć dziecko i czuję, że to jest właściwy moment w życiu. Jestem na to gotowa i bardzo tego pragnę”.

Pomponik przyjrzał się komentarzom widzów TVP, którzy zauważyli pewną zmianę w wyglądzie Manowskiej, a konkretnie chodzi o jej ubiór. „Luźniejsze ubrania, nieco zaokrąglona buzia i pełniejsza sylwetka – to właśnie te szczegóły, według części internautów, miałyby świadczyć o tym, że w życiu Marty Manowskiej dzieje się coś bardzo znaczącego” – czytamy na wspomnianym przez nas portalu.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą bezwzględnych oszustów. Teraz przestrzega innych

Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Tego nie wiemy, aczkolwiek wygląda na to, że wobec potęgujących się plotek, Marta Manowska będzie musiała odnieść się do tych rewelacji. Inaczej, Internauci nie dadzą jej zwyczajnie spokoju. Już teraz, można zauważyć, że jej profile w mediach społecznościowych zasypywane są setkami komentarzy i pytań właśnie o rzekomą ciążę.

źródło: Pomponik

Zobacz również: