nie żyje aktorka

Od rana media obiegła przykra informacja. Nie żyje 73-letnia aktorka, której talent mogliśmy podziwiać na wszystkich, największych antenach telewizyjnych w Polsce: TVP, Polsat oraz TVN. Od kilku dni zmagała się z ciężką chorobą. 

Nie żyje 73-letnia aktorka filmowa i serialowa

Informacje o śmierci aktorki zostały potwierdzone przez jej agenta. Póki co nie są znane przyczyny śmierci, ale wiadomo, że od kilku dni zmagała się z poważną chorobą. Niestety, ale jej organizm przegrał tę nierówną walkę.

Chodzi o Marion Ramsey, gwiazdę „Akademii Policyjnej”, a także wielu innych filmów i seriali, które były i po dziś dzień są emitowane na TVP, Polsacie czy TVN-ie. To właśnie w 1984 roku wraz z pojawieniem się na ekranach „Akademii Policyjnej” Marion Ramsey zyskała olbrzymią sławę i rozpoznawalność na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat na Wyspach. Księżna Kate i Meghan Markle ostatnimi deskami ratunku?

Na swoim koncie miała także wiele innych ról, chociażby w takich kultowych produkcjach jak „Beverly Hills, 90210”, „MacGyver” oraz „Niania”. Oprócz talentu aktorskiego, dysponowała także nienagannym głosem. Dlatego też, udzieliła podkładu dźwiękowego między innymi dla filmu animowanego „Rodzina Adamsów” z 1992 roku.

„Wysokich lotów, pani oficer! Marion Ramsey z „Akademii policyjnej” nie żyje” – pożegnała Marion Ramsey jedna z fanek „Akademii Policyjnej” na Twitterze. My na zawsze zapamiętamy jej charakterystyczny, piskliwy głos.

źródło: Pikio

POPULARNE TERAZ:

  1. Julia Wieniawa mieszka jak królowa. Jej nowe gniazdko kosztowało… 2 miliony
  2. Mocne słowa Angeli Merkel. Kanclerz Niemiec ostrzega swoich rodaków i ludzi na świecie
  3. Martyna Wojciechowska obawia się o swoją córkę. Szczere wyznanie podróżniczki
  4. Uważaj na fałszywe SMS-y z wezwaniem do zapłaty. Możesz wpaść w poważne kłopoty!
  5. Kurski naprawdę to powiedział. Jego słowa o „Sylwestrze Marzeń” wywołały salwy śmiechu

Zobacz również: