Księżna Kate

Brytyjska prasa i plotkarskie portale znów rozpisują się, a jakżeby inaczej, o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Tym razem jednak nie chodzi bezpośrednio o Królową Elżbietę II, Meghan Markle czy Księżną Kate, a o osobę blisko powiązaną z królewskim rodem. Przeżywa prawdziwy dramat, a Kate i Meghan mogą okazać się ostatnimi deskami ratunku.

Co zrobią Księżna Kate i Meghan Markle?

Dzisiejsza publikacja brytyjskich mediów trzeba przyznać, że jest dość szokująca. Tym razem dziennikarze nie poruszają bezpośrednio członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a bliską im osobę.

Konkretnie chodzi o Chloe Savage, czyli jedną z najbardziej znanych brytyjskich projektantek mody, która obraca się w bliskim kręgu Meghan Markle i Księżnej Kate. Savage szyła dla obu pań suknie ślubne i nie tylko.

Projektantka przyznała na łamach „People”, że jej życie wywróciło się do góry nogami. Straciła wszystkie zlecenia, a jej samej grozi bankructwo i bycie bezdomną. Kolorowa prasa zastanawia się wobec tego, czy z pomocą finansową pospieszą Księżna Kate oraz Meghan Markle?

ZOBACZ TAKŻE: Mocne słowa Angeli Merkel. Kanclerz Niemiec ostrzega swoich rodaków i ludzi na świecie

„Moja 14-letnia córka pomija posiłki, aby zaoszczędzić na budżecie na żywność. Do tego dochodzi stres, że zaczęła uczęszczać po pomoc do psychologa dziecięcego” – opowiada we wstrząsających słowach Savage. Jak widać sytuacja jest bardzo dramatyczna, a rozważania kolorowej prasy brzmią jak prośby, skierowane w kierunku Markle i Księżnej Kate, które, co by nie mówić, mają odpowiednie środki finansowe, aby wyciągnąć pomocną dłoń do projektantki, dzięki której błyszczały między innymi na ślubnym kobiercu. Taka pomoc z pewnością pozwoliłaby ocieplić wizerunek przede wszystkim Meghan Markle, która nie ma najlepszej opinii i prasy na Wyspach Brytyjskich.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Przełomowe słowa Czarnka o powrocie do szkół. Minister Edukacji wskazał najbliższy piątek

TYM ŻYJE POLSKA: Uważaj na fałszywe SMS-y z wezwaniem do zapłaty. Możesz wpaść w poważne kłopoty!

źródło: Pomponik

Zobacz również: