Kinga Duda

Kinga Duda kolejny raz znalazła się na nagłówkach kolorowej prasy. Tym razem nie chodzi o społeczne doradzanie swojemu ojcu, Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej Andrzejowi Dudzie, a o urodzinową imprezę. Kinga miała wyprawić przyjęcie z okazji swojego ćwierćwiecza i to w środku pandemii. Wielu zadaje sobie pytanie, czy młoda dama nic nie robi sobie z obostrzeń? W sieci pojawiło się zagadkowe nagranie wideo.

Kinga Duda świętowała urodziny w czasie pandemii?

Co tu dużo ukrywać, bulwersujące niektóre osoby nagranie pojawiło się na Instagramowym profilu „vogule.poland”. Jego autorzy lubią zaglądać za kulisy przeróżnych spraw. Materiał na ten temat ukazał się także na stronie internetowej Super Expressu, a fakt, że Kinga Duda świętowała urodziny potwierdził nawet jej dziadek.

Według wyżej wymienionych mediów impreza z okazji 25. urodzin Kingi Dudy odbyła się 15 listopada, choć ona sama kończy lata w dniu 21 listopada. 

„Na Instagramowym koncie vogule.poland pojawił się filmik, na którym Kinga Duda wraz ze znajomymi hucznie obchodzi swoje święto. Był nawet tort ze świeczkami i gromkie sto lat, ale na nagraniu widzimy również, że zasady bezpieczeństwa epidemicznego nie są przestrzegane” – czytamy w materiale Super Expressu.

„Superak” podaje także, że fakt odbycia się przyjęcia potwierdza jej dziadek. Nie wiadomo jednak, kogo gościła na nim Kinga Duda. Sam Jan Duda złożył wnuczce jedynie telefoniczne życzenia. 

Jak powszechnie wiadomo, w związku z pandemią koronawirusa obowiązuje zakaz organizowania przyjęć i spotkań – niezależnie od ich rodzaju. Wyjątkiem są imprezy i spotkania organizowane w domu dla maksymalnie 20 osób. Czy Kinga Duda złamała te zasady? Choć wyżej wymienione źródła zdają się to delikatnie sugerować, to tak naprawdę nie ma na to twardych dowodów. 

Kinga Duda
fot. Vogule.Poland Instagram

Fakt jest jednak taki, że córka Prezydenta Andrzeja Dudy spotkała się w sieci z olbrzymią krytyką, że bez względu na okoliczności, w środku pandemii świętowała swoje urodziny. Co o tym myślicie? Szukanie dziury w całym, czy jednak zachowanie, godne potępienia?

źródło: Super Express, Vogule.Poland

  1. Emeryci z rekordowymi podwyżkami. Rząd przyszykował miłą niespodziankę
  2. Masz taki telefon komórkowy? Czeka Cię przykra niespodzianka i kosztowny wydatek
  3. Dramatyczne wyznanie Marzeny Kipiel-Sztuki. Fani „Kiepskich” są wstrząśnięci

Zobacz również: