Patricia Kazadi

Od wielu lat Patricia Kazadi cieszy się niezmiennie wielką popularnością. Jest osobą wielu talentów. Aktorka, piosenkarka, kompozytorka a przede wszystkim osobowość telewizyjna i internetowa. Na Instagramie błyszczy, jak mało kto. Potrafi rozgrzać niemal do czerwoności, zwłaszcza męską część swojej widowni. Tak było i tym razem, kiedy to Kazadi zdecydowała się zamieścić serię odważnych zdjęć. Pozostaje zadać pytanie, czy na pewno nie za odważnych?

Gorąca jak zawsze Patricia Kazadi

Kazadi to głównie aktorka serialowa, ale także osobowość telewizyjna. Prowadziła takie programy, jak Everyday English oraz You Can Dance – Po prostu tańcz. Dziś bryle głównie w internecie, gdzie na Instagramie generuje duże zasięgi. Pozazdrościć mogą jej gwiazdy z pierwszych stron gazet czy regularnie pojawiające się na szklanym ekranie.

Patricia Kazadi to nie tylko utalentowana osoba, ale też niezwykle piękna kobieta o charakterystycznej urodzie. Już nie raz mogliśmy podziwiać jej wdzięki, jak chociażby długie nogi. Tym razem jednak wydaje się, że gwiazda poszła na całość. Zamieściła w sieci gorące zdjęcia, które wywołały niemalże błyskawicznie lawinę komentarzy. Jednym to się podoba, a inni mówią, że jednak Patricia Kazadi poszalała trochę za bardzo. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami poniżej.

https://www.instagram.com/p/CHlQdegjDCh/ 

Kazadi ma na sobie czarny garnitur, imitujący skórę. To, co zwraca największą uwagę to rozpięta marynarka i fakt, że Patricia Kazadi nie ma pod nią… bielizny. Gwiazda zdecydowała się na odważne ujęcia, na których widzimy większy fragment jej piersi. Pod fotkami błyskawicznie pojawiły się komentarze. Większość osób chwali Kazadi za ten pomysł i rzeczywiście, trzeba przyznać, że fotki są bardzo zmysłowe i seksowne. Jednak odezwały się też nieco wrażliwsze osoby, którym takie pozowanie przeszkadza. Pojawiły się wręcz dosadne komentarze, że Instagram to nie czasopismo dla mężczyzn, a z social mediów korzystają także dzieci. Co o tym myślicie?

  1. Tak mieszka Beata Kozidrak. Luksus jakiego dawno nie widzieliście
  2. Otylia Jędrzejczak okrutnie potraktowana przez partnera. Prawda ujrzała światło dzienne
  3. Sceny grozy w Biedronce. Klienci łapali się za głowy zanim dotarło do nich, co się stało

Zobacz również: