Biedronka promocje

Trudno uwierzyć w to, co wydarzyło się podczas zwykłego dnia zakupów w sklepie sieci Biedronka. Do teraz niektórzy klienci nie mogą uwierzyć, że na ich oczach rozegrały się prawdziwe sceny grozy. W pewnym momencie w sklepie pojawili się policjanci oraz ratownicy medyczni. Powód zaskakuje, ale też przeraża.

Tę wizytę w sklepie sieci Biedronka zapamiętają na całe życie

Nikt nie przypuszczał, że podczas robienia zakupów w jednym ze sklepów sieci Biedronka będzie świadkami takiego zdarzenia. Wszystko rozegrało się w Kędzierzynie-Koźlu. Pracownicy a także klienci sklepu zauważyli dziwnie zachowującego się mężczyznę, którzy przechadzał się pomiędzy sklepowymi półkami.

Ich podejrzenie wzbudził w szczególności wygląd mężczyzny, który owinięty był bandażem a także miał założony wenflon. Wyglądał jakby dopiero co wyszedł ze szpitala na zakupy do sklepu Biedronka. I taka też była rzeczywistość. Z tym, że mężczyzna z tego szpitala uciekł. Na domiar złego, był pacjentem oddziału covidowego.

„Na miejsce wezwano policję. Ta przyjechała na miejsce i zatrzymała podejrzewanego o ucieczkę ze szpitala. Pod sklep przyjechała karetka pogotowia z ratownikami ubranymi w kombinezony ochronne. Mężczyzna został przewieziony do izolatorium” – czytamy na stronie Polska The Times.

Jak ustaliła policja, mężczyzna był zakażony koronawirusem. Teraz mogą grozić mu z pewnością poważne konsekwencje. Wizyta w sklepie sieci Biedronka zakończyła się dla niego szybko, ale szybko nie muszą zakończyć się jego problemy. Jak wyzdrowieje może trafić nawet do więzienia. Właśnie taką karą – pozbawieniem wolności od 6 miesięcy do 8 lat może być zagrożony czyn uznawany za spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego. 

„Mężczyzna ten oddalił się z placówki medycznej. Prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie” – wyjawił na łamach Polska The Times rzecznik miejscowej komendy policji.

  1. Gowin ujawnia nieznane fakty z przeszłości kard. Dziwisza. Wielu będzie w szoku
  2. Wirusolog prof. Gut odkrywa prawdę o szczepionce. Nie jest tak kolorowo jak myśleliśmy?
  3. Podłość nie ma granic. Zniszczono miejsca pamięci Jana Pawła II (ZDJĘCIA)

 

Zobacz również: