Otylia Jędrzejczak

Włos jeży się na głowie, kiedy dowiadujemy się, co spotkało naszą najlepszą pływaczkę w historii. Otylia Jędrzejczak doświadczyła czegoś, co nie powinno nigdy spotkać żadnej kobiety. Osoba, którą była sportsmenka darzyła uczuciem, okrutnie potraktowała naszego „Motylka”.

Otylia Jędrzejczak straciła dwie bliskie osoby

Do tej pory, wiele osób uważało, że tragiczny wypadek samochodowy, w którym Otylia Jędrzejczak straciła brata, to najgorsza rzecz jaka mogła ją spotkać. Niestety, wiele lat później była pływaczka kolejny raz została boleśnie doświadczona przez los. 

Kiedy wydawało się, że Otylia Jędrzejczak ułożyła sobie życie prywatne, spotkała ją osobista tragedia. Była sportsmenka straciła nienarodzone dziecko. Jakby tego było mało, w tym trudnym czasie, gwiazdę zostawił ówczesny partner, a jednocześnie ojciec dziecka.

Z pewnością Otylia mocno przeżyła śmierć nienarodzonego dziecka i nieodpowiednie zachowanie ukochanego. Świadczą o tym jej słowa, które odnajdziemy w książce poświęconej jej życiu. „Mój partner nie przyjechał do szpitala, gdy poroniłam. Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała. Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem” – opowiada Jędrzejczak.

Chociaż Otylia Jędrzejczak straciła dziecko kilka lat temu, to nie ukrywa, że czasem myśli o tamtej sytuacji. Była pływaczka zastanawia się jak wyglądałoby jej życie, gdyby nie poroniła. Prawdopodobnie to normalne, że matka, która straciła dziecko, snuje takie rozmyślania.

Na szczęście, wydaje się, że obecnie Otylia Jędrzejczak nie ma zbyt dużo czasu na takie smutne rozważania. Gwiazda jest szczęśliwą mamą dwójki pociech: 2,5 letniej Marceliny oraz 2 miesięcznego Grzegorza. Co ważne, w końcu trafiła na odpowiedniego mężczyznę, na którego może zawsze liczyć.

Spodziewaliście się, że ikona polskiego pływania ma za sobą tak trudne doświadczenia? Co sądzicie o zachowaniu ekspartnera Jędrzejczak? 

Źródło: Dziecko i Figura

Zobacz również: