beata kozidrak

Niewątpliwie, opinia publiczna nie może wyjść z zachwytu. Beata Kozidrak pokazała jak mieszka. Trzeba przyznać, że rezydencja gwiazdy polskiej estrady robi spore wrażenie. Z pewnością, niejeden z nas chciałby opływać w takie luksusy jak wokalistka zespołu „Bajm”. 

Beata Kozidrak może się pochwalić luksusową willą

Piosenkarka działa w polskim show-biznesie od wielu lat. Przez ten czas dzięki własnej pracy i niezaprzeczalnemu talentowi udało jej się zarobić sporo pieniędzy. Beata Kozidrak chętnie kupuje wymyślne kreacje czy oryginalne buty. Część pieniędzy artystka inwestuje w nieruchomości.

W tym miejscu warto wspomnieć o słynnej willi, którą Beata Kozidrak nabyła w Hiszpanii. Okazuje się jednak, że to nie jedyna rezydencja, będąca w posiadaniu wokalistki „Bajmu”. Równie luksusowy jest jej warszawski dom.

Diwa długo szukała swojego wymarzonego miejsca. Cztery lata temu, tuż po rozstaniu z mężem, postanowiła wyprowadzić się z Lublina. Piosenkarka chciała być bliżej swoich bliskich tj. córek i wnucząt.

Jak już wspomnieliśmy, Beata Kozidrak poświęciła sporo czasu na poszukiwania odpowiedniego miejsca. Nie było łatwo znaleźć dom, który odpowiadałby gustom gwiazdy. Na szczęście w końcu udało się.

[ngg src=”galleries” ids=”20″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Trzeba przyznać, że opłacało się skrupulatnie szukać. Rezydencja Beaty zachwyca każdego, kto tylko ujrzy ją na własne oczy. Niewątpliwie to willa godna ikony polskiej muzyki. 

Posiadłość piosenkarki mieści się w jednej z warszawskich dzielnic. Mimo że znajduje się na terenie stolicy, to akurat rejon, który wybrała Beata Kozidrak charakteryzuje się spokojem i ciszą. Nie dziwi zatem, że wokalista nie może się nachwalić swojego domu. „Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia” – opisuje diwa. 

Z pewnością dużą uwagę przykuwa wspaniała garderoba artystki. Jest na tyle duża, by bez problemu pomieścić ogromną kolekcję butów i ubrań Kozidrak. Można stwierdzić, że to garderoba godna prawdziwej gwiazdy.

A Wam jak podoba się rezydencja piosenkarki? Które pomieszczenie zwróciło szczególnie Waszą uwagę?

Źródło: Gwiazdy Prywatnie Uli Chincz, Viva

Zobacz również: