Tak mieszka Beata Kozidrak. Luksus jakiego dawno nie widzieliście

0
beata kozidrak

Niewątpliwie, opinia publiczna nie może wyjść z zachwytu. Beata Kozidrak pokazała jak mieszka. Trzeba przyznać, że rezydencja gwiazdy polskiej estrady robi spore wrażenie. Z pewnością, niejeden z nas chciałby opływać w takie luksusy jak wokalistka zespołu „Bajm”. 

Beata Kozidrak może się pochwalić luksusową willą

Piosenkarka działa w polskim show-biznesie od wielu lat. Przez ten czas dzięki własnej pracy i niezaprzeczalnemu talentowi udało jej się zarobić sporo pieniędzy. Beata Kozidrak chętnie kupuje wymyślne kreacje czy oryginalne buty. Część pieniędzy artystka inwestuje w nieruchomości.

W tym miejscu warto wspomnieć o słynnej willi, którą Beata Kozidrak nabyła w Hiszpanii. Okazuje się jednak, że to nie jedyna rezydencja, będąca w posiadaniu wokalistki „Bajmu”. Równie luksusowy jest jej warszawski dom.

Diwa długo szukała swojego wymarzonego miejsca. Cztery lata temu, tuż po rozstaniu z mężem, postanowiła wyprowadzić się z Lublina. Piosenkarka chciała być bliżej swoich bliskich tj. córek i wnucząt.

Jak już wspomnieliśmy, Beata Kozidrak poświęciła sporo czasu na poszukiwania odpowiedniego miejsca. Nie było łatwo znaleźć dom, który odpowiadałby gustom gwiazdy. Na szczęście w końcu udało się.

Rezydencja Beaty Kozidrak znajduje się w cichej, spokojnej okolicy

Trzeba przyznać, że opłacało się skrupulatnie szukać. Rezydencja Beaty zachwyca każdego, kto tylko ujrzy ją na własne oczy. Niewątpliwie to willa godna ikony polskiej muzyki. 

Posiadłość piosenkarki mieści się w jednej z warszawskich dzielnic. Mimo że znajduje się na terenie stolicy, to akurat rejon, który wybrała Beata Kozidrak charakteryzuje się spokojem i ciszą. Nie dziwi zatem, że wokalista nie może się nachwalić swojego domu. „Wybierałam to miejsce przez kilka miesięcy. Czuję się tu bezpieczna. Dom ma 320 metrów, otaczam się w nim tylko złotem, bo pasował mi ten kolor. Na dole jest gościnny pokój, piwniczka winna, salon z kominkiem, jadalnia i kuchnia” – opisuje diwa. 

Z pewnością dużą uwagę przykuwa wspaniała garderoba artystki. Jest na tyle duża, by bez problemu pomieścić ogromną kolekcję butów i ubrań Kozidrak. Można stwierdzić, że to garderoba godna prawdziwej gwiazdy.

A Wam jak podoba się rezydencja piosenkarki? Które pomieszczenie zwróciło szczególnie Waszą uwagę?

Źródło: Gwiazdy Prywatnie Uli Chincz, Viva

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ