Królowa Elżbieta II

Opinia publiczna nie ma wątpliwości. Królowa Elżbieta II podjęła trudną, aczkolwiek konieczną decyzję. Tym samym, monarchini przyłożyła rękę do ostatecznego upokorzenia swojego syna. 

Nie miała wyjścia, Królowa Elżbieta II musiała okrutnie potraktować własne dziecko

Nie ma spokoju w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Gdy tylko ucichnie jeden skandal, niemalże natychmiast pojawia się jakaś nowa sensacyjna wiadomość na temat Windsorów. Zazwyczaj osobą, która ratuje sytuację jest 94-letnia Królowa Elżbieta II. 

Tym razem, monarchini musiała podjąć trudną decyzję dotyczącą Księcia Andrzeja. Seniorka rodu Windsorów nie mogła przymknąć oka na skandaliczne zachowanie syna. Bowiem o haniebnym postępowaniu Księcia Yorku mówi się już od kilkunastu miesięcy. Zatem mając do wyboru reputację brytyjskiej rodziny królewskiej i swojego syna, Królowa Elżbieta II wybrała tę pierwszą opcję.

Przypomnijmy, iż Książę Andrzej jest zamieszany w głośną aferę pedofilską. Mężczyzna nie tylko przyjaźnił się z amerykańskim pedofilem Jeffreyem Epsteinem, ale zdaniem świadków, sam dopuszczał się niegodziwych czynów względem niepełnoletnich dziewczyn. Mało tego, do końca wypierał się swoich czynów, mimo że rzekomo dowody przeciwko niemu są mocne.

Królowa Elżbieta II długo była cierpliwa, ale w końcu musiała zareagować. Jakiś czas temu odsunęła Andrzeja od oficjalnego reprezentowania brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak stan zawieszenia nie może trwać wiecznie.

Jak donosi „Daily Mail”, monarchini podjęła ostateczną decyzję w kwestii losów swojego syna. Okazuje się, że Królowa Elżbieta II wyrzuciła syna z rodziny. Od tej pory Książę Andrzej ma zakaz reprezentowania rodziny królewskiej. Oznacza to, że już nigdy nie wróci do swoich dawnych obowiązków.

Niewątpliwie, decyzja podjęta przez królową nie należała do łatwych. Elżbieta II niejako upokorzyła swojego syna. Trzeba jednak podkreślić, iż mężczyzna w pełni zasłużył sobie na taki los.

Przypuszczalnie, Królowa Elżbieta II nie mogła dłużej kryć swojego syna. Mimo że w przeszłości pomagała mu jak mogła. W tym miejscu warto wspomnieć chociażby o pomocy finansowej jakiej udzieliła Księciu Andrzejowi, kiedy ten popadł w gigantyczne długi. Teraz jednak jego grzeszki są znacznie większego kalibru.

Źródło: Daily Mail

  1. Tak mieszka Beata Kozidrak. Luksus jakiego dawno nie widzieliście
  2. Otylia Jędrzejczak okrutnie potraktowana przez partnera. Prawda ujrzała światło dzienne
  3. Sceny grozy w Biedronce. Klienci łapali się za głowy zanim dotarło do nich, co się stało

Zobacz również: