Królowa Elżbieta II zaszokuje świat

Stało się. Wygląda na to, że Królowa Elżbieta II podjęła decyzję, którą co prawda od dawna zapowiadały brytyjskie tabloidy, jednakże nikt nie spodziewał się, że rzeczywiście plotki staną się rzeczywistością. Zwłaszcza Książę Harry i Meghan Markle mogą być w niemałym szoku, kiedy dowiedzą się na jaki krok zdobyła się monarchini.

Brytyjczycy w szoku, Królowa Elżbieta II jest do tego zdolna?

Niewątpliwie Książę Harry i Meghan Markle napsuli sporo krwi seniorce rodu Windsorów. Ich kontrowersyjna decyzja o przeprowadzce za ocean jest komentowana do dnia dzisiejszego. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że podobno w ogóle nie uprzedzili o swoich planach członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Nawet sama Królowa Elżbieta II miała dowiedzieć się o wszystkim z mediów.

Po wyjeździe do Ameryki sytuacja nie uległa znacząco zmianie. Książęta Sussex regularnie stawali się obiektami kontrowersyjnych doniesień kolorowych tabloidów. Wszystko jednak wskazywało na to, iż Królowa Elżbieta II znosi zachowanie wnuka i jego małżonki z iście stoickim spokojem. Wygląda jednak na to, że miarka się przebrała.

Książę Harry z zakazem od królowej

Zdaniem „US Weekly” monarchini nie zamierza dłużej tolerować tego, co robi Książę Harry i Meghan Markle. Według dziennikarzy Królowa Elżbieta II zamierza zemścić się na wnuku i jego ukochanej. Z tego powodu rzekomo zaczęła wdrażać w życie swój plan.

Pewnie zastanawiacie się na czym on polega? Otóż Królowa Elżbieta II chce odebrać niepokornym Sussexom wszystkie przywileje, którymi mogą się cieszyć jako członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. „US Weekly” podkreśla, że pierwszy ważny ruch ze strony królowej to zakazanie Harry’emu i Meghan Markle złożenia wieńca pod pomnikiem z okazji Dnia Pamięci. Dla rudowłosego księcia musiał to być ogromny cios. We wspomnainej uroczystości uczestniczył bowiem regularnie od jedenastu lat.

Jak widać, brytyjska rodzina ma już dość bycia nieodpowiednio traktowaną przez Sussexów. Niedawno przykrości z ich strony strony doświadczył sam Książę Karol. Przypomnijmy, iż o sprawie pisaliśmy w tym artykule.

Na koniec warto przytoczyć słowa byłego kamerdynera Lady Diany na temat przyszłości brytyjskiej rodziny królewskiej. Kto wie, być może jego słowa okażą się prorocze. „Karol dał do zrozumienia, że zamierza odchudzić monarchię i zredukować liczbę pełnoetatowych członków rodziny” – twierdzi lokaj.

Źródło: US Weekly

  1. Ewa Wachowicz o swoim dramacie. Potrzebna była pilna pomoc
  2. Księżna Kate na poruszającym nagraniu. W ekspresowym tempie obiega internet
  3. Gessler nie dała rady. Dramatyczny finał historii z ostatniego odcinka „Kuchennych Rewolucji”

Zobacz również: