ewa wachowicz

Przykre sytuacje dotykają również osoby z pierwszych stron gazet. Tak jest w przypadku Miss Polonii sprzed 28 lat. Ewa Wachowicz, bo o niej mowa, wyznała na łamach jednego z popularnych kolorowych magazynów, iż przeżyła osobisty dramat. Z jego powodu, gospodyni programu „Ewa gotuje” musiała szukać pomocy o specjalistów.

Ewa Wachowicz o największym zakręcie w swoim życiu

Usmiechnięta, pełna pozytywnej energii osoba – właśnie tak postrzegamy gwiazdę stacji Polsat. Ewa Wachowicz odniosła sukces na wielu polach. Zobyła cenne trofea w konkursach piękności, realizuje się tworząc swój autorski program „Ewa gotuje”, a w wolnym czasie uprawia sport i podróżuje. Wydawałoby się, że była Miss Polonia ma życie usłane różami. Jednak okazuje się, że nie zawsze było tak kolorowo.

Najnowszy wywiad, jakiego Ewa Wachowicz udzieliła na łamach magazynu „Viva” rzuca nowe światło na jej życie prywatne. Do tej pory dziennikarka raczej niechętnie wypowiadała się na temat spraw osobistych. Opinia publiczna wiedziała jedynie, że była Miss Polonia jest rozwódką oraz mamą Aleksandry. 

Ku zdziwieniu wielu osób, Ewa Wachowicz wyznała, że czternaście lat temu przeżyła bardzo trudne chwile. To właśnie wtedy, gwiazda rozstała się ze swoim ówczesnym mężem, Przemysławem Osuchowskim. 

Dziennikarka nie kryje, iż rozwód był dla niej swego rodzaju porażką. Zwłaszcza, że rodzice Ewy to małżeństwo z ponad 50-letnim stażem. Wachowicz inaczej wyobrażała sobie swoje życie. Myślała, że podobnie jak jej bliscy, stworzy szczęśliwy i trwały związek. 

Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna. Była Miss Polonia rozstała się z mężem. Trzeba jednak zaznaczyć, że zanim doszło do podjęcia tej drastycznej decyzji, para bezskutecznie szukała pomocy na sesjach u psychoterapeuty. 

Z perspektywy czasu Ewa Wachowicz nie potrafi jednoznacznie określić, co było powodem rozwodu. Jako prawdopodobne powody wymienia m.in. swój młody wiek i brak doświadczenia. Być może z tego względu gospodyni programu „Ewa gotuje” nie była w stanie poradzić sobie samodzielnie z tym traumatycznym wydarzeniem. Gwiazda nie miała wyjścia, musiała zwrócić się o pomoc do specjalisty. „Trzy czy cztery lata. Bez terapii być może trwałoby to dłużej. I chcę powiedzieć wyraźnie, bo może przeczytają ten wywiad kobiety w takich trudnych sytuacjach, że nie można się wstydzić, że się nie udało, że się nie daje rady. Warto zwrócić się po pomoc do fachowców.” – wspomina dziennikarka.

Na szczęście w tej chwili Wachowicz wyszła na prostą. Z byłym mężem ma dobre kontakty. Jest to niezwykle ważne, bo przecież para doczekała się córki. 

Źródło: VIVA

Zobacz również: