Księżna Kate

To nagranie z pewnością przejdzie do historii brytyjskiej rodziny królewskiej. W tej chwili ma już ponad milion wyświetleń, a bez wątpienia to nie koniec. Księżna Kate poruszyła setki osób, wywołując ogromne wzruszenie, a nawet łzy.

Księżna Kate zapunktowała kolejny raz

O tym, że żona Księcia Williama jest niezwykle lubiana i szanowana przez Brytyjczyków wie chyba każdy. Co ważne, opinia publiczna zachwyca się nie tylko zjawiskowymi kreacjami i urodą Księżnej Cambridge, ale także jej podejściem do zwykłych ludzi. 

Księżna Kate niejednokrotnie udowodniła, że ma znakomity kontakt z poddanymi w różnym wieku. W tym miejscu warto przypomnieć jej spotkania z dziećmi, które dosłownie lgnęły do Middleton. Również rozmowy z brytyjskimi seniorami odbywały się w serdecznej atmosferze.

Teraz kolejny raz mogliśmy przekonać się, iż Księżna Kate to osoba niezwykle empatyczna. Przed żoną Księcia Williama postawiono trudne zadanie. W związku z obchodzonym w listopadzie Tygodniem Pamięci, Middleton odbyła videorozmowę z wdowami, których mężowie byli żołnierzami. Trzeba przyznać, że przyszła królowa znakomicie potrafiła wczuć się w położenie kobiet. Jednocześnie Kate wypadła bardzo naturalnie.

Żona Księcia Williama będzie idealną królową

Największe poruszenie wywołała rozmowa, którą Księżna Kate odbyła z 11-letnim chłopcem, którego tata zginął podczas misji w Afganistanie. Wyraźnie przejęta Księżna Cambridge z wielkim wyczuciem poprowadziła rozmowę z dzieckiem. Widać, że doświadczenie Middleton jako mamy trójki pociech zaowocowało znakomitym kontaktem, który nawiązała z Charltonem. Chłopiec otworzył się na tyle, że pokazał medale, które zostały mu po tatcie, a także wyjawił, że lubi oglądać jego fotografie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Oczywiście wystąpienie żony Księcia Williama nie pozostało bez reakcji internautów. Użytkownicy Instagrama byli pod sporym wrażeniem postawy Kate Middleton. „Katarzyna jest piękną kobietą na zewnątrz i wewnątrz”, „Z klasą i szacunkiem. Dziękuję Ci Księżno”, „Cóż za piękny hołd oddany rodzinom, które straciły kogoś bliskiego”, „Piękna, uprzejma i z klasą – kocham i podziwiam ją!”, „Kocham cię Katarzyno za twoje współczucie i życzliwość. Ty i William wykonujecie świetną pracę” – chwalili internauci.

Kończąc warto podkreslić, iż z takim podejściem do ludzi oraz z tak ogromną sympatią z ich strony, Księżna Kate z pewnością będzie idealną królową. Zgadzacie się z nami? Uważacie, że ona i Książę William godnie zastąpią Królową Elżbietę II?

  1. Kolejny sekret Księżnej Diany ujrzał światło dzienne. W taki sposób potraktował ją Książę Karol
  2. Książę Karol poniżony przez Meghan Markle i Harry’ego. Podłość to mało powiedziane
  3. Marcelina Zawadzka przeżywa osobistą tragedię? Jednoznaczny wpis gwiazdy

Zobacz również: