Księżna Kate

To nagranie z pewnością przejdzie do historii brytyjskiej rodziny królewskiej. W tej chwili ma już ponad milion wyświetleń, a bez wątpienia to nie koniec. Księżna Kate poruszyła setki osób, wywołując ogromne wzruszenie, a nawet łzy.

Księżna Kate zapunktowała kolejny raz

O tym, że żona Księcia Williama jest niezwykle lubiana i szanowana przez Brytyjczyków wie chyba każdy. Co ważne, opinia publiczna zachwyca się nie tylko zjawiskowymi kreacjami i urodą Księżnej Cambridge, ale także jej podejściem do zwykłych ludzi. 

Księżna Kate niejednokrotnie udowodniła, że ma znakomity kontakt z poddanymi w różnym wieku. W tym miejscu warto przypomnieć jej spotkania z dziećmi, które dosłownie lgnęły do Middleton. Również rozmowy z brytyjskimi seniorami odbywały się w serdecznej atmosferze.

ZOBACZ!  Gwiazda "Świata według Kiepskich" jest bankrutem. Wstrząsające wyznanie

Teraz kolejny raz mogliśmy przekonać się, iż Księżna Kate to osoba niezwykle empatyczna. Przed żoną Księcia Williama postawiono trudne zadanie. W związku z obchodzonym w listopadzie Tygodniem Pamięci, Middleton odbyła videorozmowę z wdowami, których mężowie byli żołnierzami. Trzeba przyznać, że przyszła królowa znakomicie potrafiła wczuć się w położenie kobiet. Jednocześnie Kate wypadła bardzo naturalnie.

Żona Księcia Williama będzie idealną królową

Największe poruszenie wywołała rozmowa, którą Księżna Kate odbyła z 11-letnim chłopcem, którego tata zginął podczas misji w Afganistanie. Wyraźnie przejęta Księżna Cambridge z wielkim wyczuciem poprowadziła rozmowę z dzieckiem. Widać, że doświadczenie Middleton jako mamy trójki pociech zaowocowało znakomitym kontaktem, który nawiązała z Charltonem. Chłopiec otworzył się na tyle, że pokazał medale, które zostały mu po tatcie, a także wyjawił, że lubi oglądać jego fotografie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Oczywiście wystąpienie żony Księcia Williama nie pozostało bez reakcji internautów. Użytkownicy Instagrama byli pod sporym wrażeniem postawy Kate Middleton. „Katarzyna jest piękną kobietą na zewnątrz i wewnątrz”, „Z klasą i szacunkiem. Dziękuję Ci Księżno”, „Cóż za piękny hołd oddany rodzinom, które straciły kogoś bliskiego”, „Piękna, uprzejma i z klasą – kocham i podziwiam ją!”, „Kocham cię Katarzyno za twoje współczucie i życzliwość. Ty i William wykonujecie świetną pracę” – chwalili internauci.

ZOBACZ!  Nie uwierzycie, co Detektyw Rutkowski powiedział o Edycie Górniak. Zawrzało!

Kończąc warto podkreslić, iż z takim podejściem do ludzi oraz z tak ogromną sympatią z ich strony, Księżna Kate z pewnością będzie idealną królową. Zgadzacie się z nami? Uważacie, że ona i Książę William godnie zastąpią Królową Elżbietę II?

  1. Kolejny sekret Księżnej Diany ujrzał światło dzienne. W taki sposób potraktował ją Książę Karol
  2. Książę Karol poniżony przez Meghan Markle i Harry’ego. Podłość to mało powiedziane
  3. Marcelina Zawadzka przeżywa osobistą tragedię? Jednoznaczny wpis gwiazdy
ZOBACZ!  Dominik Abus z Googlebox ma się czym pochwalić. Żona i dzieciaki robią wrażenie!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ