Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski nie schodzi z ust setek tysięcy Polaków. Wszyscy zastanawiają się, czy koszmarna wizja, którą przytoczył, rzeczywiście się spełni. Oby nie, bowiem już na same słowa wypowiedziane przez jasnowidza, ciarki przechodzą po całym ciele. Co takiego tym razem zobaczył?

Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych informacji

Tym razem wizja Krzysztofa Jackowskiego nie jest optymistyczna. Choć przekorni powiedzą, a kiedy była? Jedno jest pewne – wizjoner ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Bez względu na sympatie, Jackowski wywołuje ogrom emocji. Tym razem oprócz emocji, wśród niektórych wywołał wręcz przerażenie. Z jego ust padły straszne słowa, a zachowanie, w momencie, w którym je wypowiadał tylko utwierdziło widzów, że jest pewny swego.

Krzysztof Jackowski otwarcie powiedział o wydarzeniach, które rozegrają się w grudniu, a konkretnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. I co gorsza, nie chodzi tu o same Święta, atmosferę czy pogodę, a to, co będzie nam towarzyszyć.

Będzie duży strach – przeczuwa Jackowski w kontekście nastrojów w Polsce.

To tylko preludium do tego, co później opowiedział Jasnowidz Krzysztof Jackowski. „Prawdę mówiąc, to ktoś będzie korzystał z naszych ziem” wypalił. „Dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział” – dodał po chwili Krzysztof Jackowski.

Jak widać sytuacja jest bardzo poważna i śmiało można stwierdzić, że zdaniem Jasnowidza Jackowskiego w grudniu, a konkretnie w okolicach Świąt Bożego Narodzenia zagrożone będzie bezpieczeństwo Polski i Polaków. Wizjoner sugeruje, że może dojść do sytuacji militarnej. Mamy jednak nadzieję, że nic takiego się nie wydarzy, a jego wizję będzie można włożyć między bajki.

źródło: Youtube, Radio ZET

  1. Pracownicy Biedronki narażają życie i zdrowie? Chcą podwyżek na czas pandemii
  2. Gessler nie dała rady. Dramatyczny finał historii z ostatniego odcinka „Kuchennych Rewolucji”
  3. Księżna Kate na poruszającym nagraniu. W ekspresowym tempie obiega internet

Zobacz również: