Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawiecki nie ma łatwego życia w polskim Internecie. Polacy nieraz potrafią najgorszą sytuację obrócić w żart. Śmiech przez łzy, ale jednak nas bawi.

Nie trudno raczej przytoczyć tu co poniektóre wpadki naszego premiera. Mateusz Morawiecki wydaje się noc sobie z tego nie robi, jednak celem tego tekstu nie jest wypominanie mu wszystkich błędów. Wiadomym jednak jest, że (mówiąc językiem polityka) pewne niedociągnięcia są. I o tyle, o ile Polacy nieraz nie są zadowoleni z naszego rządu, a ostatnimi czasy to nawet to mało powiedziane, to jednak potrafią znaleźć światełko w tunelu. Zwłaszcza w dobie Internetu.

ZOBACZ TEŻ: Stand-uper „zgasił” go jednym zdaniem. Takich komentarzy jest dużo więcej

Mateusz Morawiecki „krąży” po Internecie

Może tyle on sam, wyłączając media społecznościowe, ale jego zdjęcia. Tak zwane memy robią w sieci furorę. Wybraliśmy kilka tych „na czasie”, z których Polacy skrzętnie korzystają nie tylko, żeby się pośmiać, ale żeby pokazać absurd niektórych sytuacji. Nie jeden takie memy potrafią wyjaśnić więcej niż najdłuższa dyskusja internetowa. A przy okazji prędzej połączą Polaków, niż ich podzielą. Nie sądzicie? Trzeba przyznać, że niektórzy twórcy nie mają litości dla premiera Morawieckiego.

Memów jest co niemiara. Dawki czarnego humoru, również internauci się nie powstydzili. A widać to najbardziej na tych „obrazkach” związanych z ostatnimi decyzjami premiera Morawieckiego w temacie pandemii – a propos brakujących łóżek i respiratorów, lockdownu czy zamykania poszczególnych sektorów gospodarki.

W TYM TEMACIE: Prawo i Sprawiedliwość zaszokuje wiele osób. Kaczyński i Morawiecki chcą iść na całość

 

 

 

 

Zobacz również: