Paweł Chałupka odpowiedział na jeden z komentarzy. Wystarczyło jedno zdanie, a nikt już się nie odezwał. Cytując klasyka: „sorry, taki mamy klimat”.

W dobie Internetu każdy może pisać co chce. Z tego prawa skrzętnie korzystają dosłownie wszyscy. Od osób publicznych, po randamowych użytkowników sieci. I to jest super. Jednak wszystko ma swoje wady i zalety. Wystarczy nieraz jeden wpis, na jakikolwiek temat, a burza internetowa już jest gotowa. Nieraz czytając komentarze pod jednym wpisem, ma się wrażenie jakby brało się udział w debacie. Nie wspominając, iż nieraz długość takich wywodów przebiłaby niejedną rozprawkę.

Rzecz jasna najgorętszym z takich tematów jest polityka, która ma niesamowitą moc dzielenia ludzi. A, o ironio jest poruszana najczęściej. To co, gotowi na kilka komentarzy?

Paweł Chałupka i „szybka kontra” w komentarzu

To, że stand-uperzy weszli już na polski rynek rozrywkowy „pełną gębą” nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wielu przedstawicieli tej branży ma nieraz większy zasięg niż niektóre gwiazdy show-biznesu. Dlatego też i oni coraz częściej udzielają się na tematy spoza ich branży. Całkiem niedawno Abelard Giza opublikował swoje przemyślenia w sieci na temat m.in. obecnej sytuacji na polskiej scenie politycznej. Niedługo potem dołączył do niego Paweł Chałupka, który również nie stroni od komentarzy politycznych.

Ostatni wpis Pawła Chałupki wzbudził niemałe zainteresowanie. Komik już od dłuższego czasu wstawia tym podobne komentarze, oczywiście z wykorzystaniem najlepszej broni – żartu. Jednak jeden z komentujących postanowił zbić go zbić go z pantałyku.

Co mu się jednak nie udało, bowiem na odpowiedzieć Chałupki nie trzeba było długo czekać. Co ciekawe na odpowiedź pozostałych obserwatorów również. Pod tym jednym komentarzem pojawiło się jeszcze przeszło 30 kolejnych.

Jedno jednak trzeba stand-uperom przyznać: nikt tak jak oni nie potrafi wyjść z każdej dyskusji obronną ręką. Bez względu na ich poglądy żart i dystans ratują im nieraz skórę.

Zobacz również: