Perfekcyjna pani domu tym razem nie wytrzymała. Poleciał w odwecie złośliwy komentarz. Co więcej Małgorzata Rozenek jak rzadko kiedy nie zakończyła tematu tak szybko. Kolejny jej wpis ukazał się dosłownie kilka godzin później.

Internetowych burz jest więcej niż nam się wydaje. Najczęściej przechodzą one szybko, a czasem i w y i my przyznamy się otwarcie, iż czytamy je tylko po to, aby się pośmiać. Takie „smaczki” – nie da się ukryć – najczęściej możemy spotkać na portalach społecznościowych. A, jak sugerują nam wszechobecne memy, największe „perełki” to są właśnie komentarze internautów.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Foremniak zakpiła z poważnej sprawy? Część osób zniesmaczona zachowaniem aktorki

Małgorzata Rozenek w instagramowym odwecie

Małgorzata Rozenek jeszcze kilkanaście godzin temu wstawiła na swoim instagramowym profilu wpis, wraz z drobną „sesją fotograficzna” podczas, której gwiazdka… myje zęby. Może nawet nie tyle myje, a wybiela je, za pomocą – całkiem zresztą ostatnio popularnego, jeśli nie powiedzieć po prostu modnego – urządzenia wytwarzającego charakterystyczne niebieskie światło, mające sprawić, iż nasz uśmiech będzie niczym u gwiazd Hollywoodu. Nie trudno się domyślić, iż gwiazda TVN tym samym promuje dany produkt. Zresztą nie jest ona jedyną, bowiem inne gwiazdy show biznesu też nie stronią od współpracy z tą konkretną firmą.

Wracając jednak do Instagrama; pod wpisem Małgorzaty Rozenek pojawił się niedługo po jego publikacji komentarz jedenej z obserwatorek, który dość jasno przekazywał intencje autorki. Szybko jednak okazało, że nie skończy się na tym jednym. „Nie ma to jak udawać, że wybiela się sztuczne zęby. No bez jaj” – pisała internautka.

NIE PRZEGAP: Ilona Łepkowska nie wytrzymała. „Po ch… nam to?” – grzmi do opozycji

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać: „Ty co? Detektyw – dentystka” – odpowiedziała zwięźle Rozenek. Jednak na tym dyskusja się nie skończyła, bowiem wątek pociągnęło jeszcze 60 kolejnych osób. Gwiazda nie ciągnęła już dłużej dyskusji przez komentarze. Zdecydowała się jednak na nieco inny krok. Po kilku godzinach celebrytka już miała gotowy kolejny wpis. Nie będziemy wszystkiego cytować, wszystko znajdziecie poniżej.

Zobacz również: