Małgorzata Foremniak

Wiele osób zastanawia się, czy Małgorzata Foremniak tym razem nie przesadziła. Popularna aktorka pozwoliła sobie na żartobliwy, ale dość ryzykowny wpis. Gwiazda nawiązała w nim do obecnej sytuacji w naszym kraju. Nie wszystkim spodobało się postępowanie serialowej doktor Burskiej z “Na dobre i na złe”.

Małgorzata Foremniak przesadziła?

Popularna aktorka podpadła części internautów swoim ostatnim wpisem. Dlatego, że gwiazda poruszyła wrażliwy temat maseczek. Co ważne, kobieta podeszła do sprawy z dużym poczuciem humoru. Z pewnością nie każdemu spodobało się jej zachowanie. Co takiego napisała Foremniak na Instagramie?

Małgorzata Foremniak znana jest z radosnego usposobienia. Dlatego też, świadczą o tym chociażby jej wpisy w mediach społecznościowych. Humor, optymizm to cechy z pewnością charakterystyczne dla postów aktorki. Nie inaczej jest teraz.

Gwiazda “Na dobre i na złe” umieściła na Instagramie swoje zdjęcie. Trzeba przyznać, iż jest bardzo oryginalne. Małgorzata Foremniak ma twarzy żółty, jesienny liść zamiast maseczki. Całość uzupełnia z pewnością żartobliwy opis. “Maska, a jednak charakterek wychodzi” – brzmi.

Szybko okazało się, że pod postem Małgorzaty Foremniak pojawiły się liczne komentarze internautów. Większość z nich miała pozytywny wydźwięk. Użytkownikom Instagrama spodobał się żart Foremniak. Ludzie zachwalali poczucie humoru i dystans jakim wykazała się kobieta.

“Uwielbiam panią. Dla mnie cudowna kobieta. Otwarta odważna i szalona idealna pani Jesień”, “Zdjęcie super, uśmiecham się od ucha do ucha”, “Uwielbiam!!! Z charakterem się nie wygra hah PS. Śniła mi się Pani ostatnio!!”, “Cudowna Wariatka!” – czytamy.

Warto jednak zauważyć, że niektórzy użytkownicy popularnego portalu społecznościowego nie podzielili pozytywnego nastroju artystki. Zdaniem takich osób, Małgorzata Foremniak przesadziła, żartując w taki sposób. „Coś było palone?”, „Żarty nie na miejscu”, „Oby każdy miał maskę tylko z liścia” – piszą.

A Wy co sądzicie na temat wpisu gwiazdy “Na dobre i na złe”? Rozbawił Was, a może jesteście zniesmaczeni poziomem żartu Małgorzaty Foremniak?

  1. Emeryci dostaną po kieszeni? Ekspert mówi wprost o odebraniu dodatkowych świadczeń
  2. Oto prawda o Maryli Rodowicz? Popularny aktor uderza w ikonę polskiej muzyki
  3. Tatiana Okupnik wściekła na służbę zdrowia. Doświadczyła tego na własnej skórze

Zobacz również: