Tatiana Okupnik

Znana z występów w zespole “Blue Cafe” Tatiana Okupnik nie kryje szoku i oburzenia. Popularna piosenkarka w emocjonalnym wpisie opowiedziała o tym, co ją tak zbulwersowało. Dlatego Internautki niemal natychmiast zareagowały na intymne wyznanie gwiazdy.

Tatiana Okupnik: “Nikomu nic do tego!”

Z pewnością Tatiana należy do osób, które rzadko mówią o swoim życiu prywatnym. Przez długi czas opinia publiczna nie zdawała sobie sprawy z tego, że Okupnik wyszła za mąż. Jej wybrankiem okazał się Michał Micielski, ówczesny menedżer Marcina Gortata. Również obydwie ciąże artystki owiane były tajemnicą. Dlatego dziś wiemy jedynie, że piosenkarka ma 4-letnią córeczkę Matyldę oraz 2-letniego synka Tymona.

Z tego powodu, intymne wyznanie, które Tatiana Okupnik opublikowała na swoim Instagramie, wywołało spore poruszenie. Wokalistka opisała jej zdaniem oburzającą sytuację, która miała miejsce jakiś czas temu podczas wizyty u lekarza.

Okazuje się, że Okupnik nie mogła wykonać w Polsce zabiegu podwiązania jajowodów. Zabiegu, który jak dodaje wokalistka, bez problemu można przeprowadzić w Stanach Zjednoczonych. Dlatego też wkurzona Tatiana skrytykowała obowiązujące w naszym kraju prawo, które dopuszcza taką operację jedynie w wypadku zagrożenia zdrowia lub życia matki oraz ciężkiego genetycznego uszkodzenia płodu.

Co ciekawe, Tatiana Okupnik bardzo dokładnie wymienia problemy zdrowotne jakie pojawiły się u niej w związku ze stanem błogosławionym. Piosenkarka pisze m.in. o depresji poporodowej, krwotoku, pęknięciu kości krzyżowej.

Równie szczegółowo Okupnik tłumaczy swoje oburzenie z zaistniałej sytuacji. Dlatego też wokalistka wyraźnie podkreśla, że kobiety powinny być traktowane na równi z mężczyznami, a także, iż mają prawo decydować o sobie. Wyraźnie zdenerwowana artystka nie potrafi pojąć dlaczego mężczyźni mogą bez problemów poddać się wazektomii, ale już podwiązanie jajników na życzenie jest zabronione.

Pod niezwykle emocjonalnym wpisem Tatiany Okupnik pojawiło się wiele, z pewnością pełnych zrozumienia komentarzy. “Wkurzające, prawdziwe,straszne. Dobrze, że jest taki tekst. Trzeba o tym mówić.”“Jak się cieszę, że poruszasz temat który wydaje mi się najważniejszy. Piszę o tym w różnych miejscach i nikt się tym nie zajmuje. Dlaczego sterylizacja kobiet jest w Polsce zabroniona i dlaczego nikt się na to nie buntuje!” – Internauci w większości zgodzili się ze słowami byłej wokalistki “Blue Cafe”.

Zobacz również: