„Miodowe lata” zniknęły z naszych ekranów przeszło 17 lat temu. Jednak do dziś telewidzowie wspominają bohaterów tego kultowego serialu. Zobaczcie sami jak zmienili się aktorzy od zakończenia serialu!

Co prawda twórcy serialu zakończyli serial w 2003 roku. Jednak było n tak popularny, że zaledwie rok później doczekał się już swojej kontynuacji. Wielu fanów jednak uznało, że „to już nie jest samo”, dlatego też niedługo potem i ta nowa seria „Całkiem nowych miodowych lat” została wstrzymana. Wspomnieliśmy, że Miodowe lata zniknęły naszych ekranów, ale nie do końca. Co prawda odcinki nie są już częścią ramówki Polsatu, jednak od czasu do czasu możemy na nie natrafić na antenie stacji TV6. Ponadto serial możemy oglądać też przez Internet za pomocą platformy IPLA.

ZOBACZ TEŻ: The best of Miodowe lata. Te sceny rozbawiały nas do łez!

Miodowe lata – jak zmienili się aktorzy?

Dziś postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do końcówki lat 90. i jeszcze raz zobaczyć obsadę kultowego serialu. Kto by nie pamiętał słynnego słynnego Karola Krawczyka czy jego wiernego przyjaciela Tadzia Norka? Jednak kojarzycie takie postaci jak Pamela Marszałek czy doktor Zawisza? A może sąsiad Kurski? Nie uwierzycie jak bardzo zmienili się aktorzy przez te lata. Pytanie tylko: kto najbardziej?

[ngg src=”galleries” ids=”14″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

  1. Wiemy, jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan. Zobacz galerię zdjęć
  2. Monika Zamachowska pokazała piękny taras. Od tych zdjęć ciężko oderwać wzrok
  3. Marta Manowska pokazała swoje mieszkanie. Zdjęcia podbijają Internet
  4. Google Maps potrafi rozbawić do łez. Zobacz najśmieszniejsze zdjęcia Street View

Zobacz również: