Marta Manowska

Wielu zastanawia się, jak mieszka Marta Manowska. Uwielbiana przez miliony telewidzów prowadząca takie programy, jak „Rolnik szuka żony”, czy „Sanatorium miłości” właśnie dodała na Instagram zdjęcia, na których dokładnie widać jej „cztery ściany”. Trzeba przyznać, że wygląd dość luksusowego mieszkania może zachwycić nawet najbardziej wymagające względem wystroju wnętrz osoby.

Tak mieszka Marta Manowska (GALERIA ZDJĘĆ)

Manowska cieszy się tak olbrzymią popularnością, że fanom nie wystarczą już informacje, płynące o niej ze szklanego ekranu. Coraz częściej przeszukują także Internet, aby wyłapać jakieś łakome „kąski”. Marta Manowska ułatwia jednak swoim wielbicielom i wielbicielkom zadanie. Na jej Instagramie możemy znaleźć kilka zdjęć, na których widać wnętrza jej mieszkania. Zresztą, co tu dużo pisać. To trzeba zobaczyć. Przesuwaj galerię zdjęć, klikając pod fotką na przycisk „następny”.

[ngg src=”galleries” ids=”5″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Marta Manowska to jedna z najjaśniej świecących gwiazd Telewizji Polskiej. Produkcje z jej udziałem, czyli „Rolnik szuka żony”, czy „Sanatorium miłości” to prawdziwe hity w ramówce TVP. Każda z nich może pochwalić się średnią oglądalnością przekraczającą grubo 3 miliony telewidzów.

Telewizja Polska doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału Manowskiej, a także tego, jak ciepło odbierana jest przez telewidzów. Stąd w ostatnim czasie Marta Manowska nie ogranicza się wyłącznie do prowadzenia „Rolnika”, czy „Sanatorium miłości”.

Dlatego też chcielibyśmy Was zapytać nie tylko, czy podoba Wam się mieszkanie Marty Manowskiej, ale także o to, który z prowadzonych przez nią programów jest Waszym ulubionym? A może, co tu dużo mówić, ze względu na jej olbrzymią charyzmę i wrażliwość, wszystkie należą do nich? Dajcie koniecznie znać!

Zobacz również: