Google Maps: śmieszne zdjęcia ze Street View

Nie ma co ukrywać, że dzięki Google Maps życie stało się lepsze. Planując podróż, czy to samochodem, rowerem, czy nawet spacer, możemy komfortowo, za pośrednictwem smartfona wyznaczyć sobie trasę. Na przestrzeni wielu lat Mapy Google zyskały wiele dodatkowych, a zarazem pożytecznych funkcji. Jedną z nich jest z pewnością Street View, gdzie możemy podziwiać widoki, jakbyśmy stali właśnie na ulicy. Okazuje się jednak, że funkcja ta ma także swoją drugą twarz – bardziej wesołą. Dlatego, że czujne oko kamery Google podczas fotografowania polskich miast, wsi, a także przeróżnych zakątków natrafiło na wiele niecodziennych sytuacji. Najśmieszniejsze z nich rozbawią Cię dosłownie do łez!

Najśmieszniejsze zdjęcia z Google Maps

Mapy Google są niesamowicie popularne. Szacuje się, że ponad 90% użytkowników smartfonów choć raz korzystało z tego dobrodziejstwa. Jak już pisaliśmy we wstępie, dzięki nim możemy zaplanować każdą podróż, czy nawet spacer. Możemy także podziwiać widoki wielu miejsc w Polsce, czy na świecie. Na przykład, kiedy chcemy się gdzieś udać, możemy sprawdzić, jak wygląda okolica. Zdjęcia wykonywane już nie tylko przez samochody Google Maps, ale także skutery, czy inne środki przemieszczania, aktualizowane są coraz częściej.

Mapy Google, a konkretniej opisywana przez nas funkcja Street View objęła swoim zasięgiem już ponad 80% obszaru Polski. Z początku były to głównie największe miasta i ich najważniejsze ulice, zabytki, czy atrakcje. Teraz czujne oko kamery Google dociera nawet na wieś. To wszystko powoduje, że w Internecie pojawia się coraz więcej niecodziennych sytuacji.

Golas na ulicy? Intymna sytuacja? Coś dziwnego? Złodziej złapany przez kamery Google Maps? To z pewnością tylko początek. Zresztą, nie ma co przedłużać. Dlatego też zobaczcie sami poniższą galerię. Ubaw po pachy gwarantowany!

Dajcie znać w komentarzach, czy podobała się Wam nasza publikacja. Jeśli tak, obiecujemy, że wkrótce zamieścimy kolejną paczkę, niemniej śmiesznych zdjęć Street View. Wszak nie każdy zna Google Maps od tej, zwariowanej strony.

Zobacz również: