Tak mieszka Barbara Kurdej-Szatan

Nie ma się co zastanawiać, czy w polskim show-biznesie jest druga osoba, wywołująca tak wiele emocji, jak Barbara Kurdej-Szatan. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć: NIE. Aktorka, która wypłynęła na wielkie wody, dzięki roli w „M jak miłość”, obecnie nieco odpoczywa, spodziewając się syna. To idealna okazja, aby przyjrzeć się, jak mieszka Basia Kurdej-Szatan. Oj, trzeba przyznać, że aktorka, gwiazda, postać telewizyjna (jakkolwiek, by nie nazwać Basi, wszystko do niej pasuje, jak ulał) ma gust!

Barbara Kurdej-Szatan: zobacz, jak mieszka

Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć, jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan.

[ngg src=”galleries” ids=”4″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Jak już nadmieniliśmy we wstępie, gwiazda ma niesamowity talent. Nie tylko do szklanego ekranu, czy desek teatru, ale prawdopodobnie też do urządzania wnętrz. Jeżeli to wszystko, co widzimy na zdjęciach, to sprawka Basi, a nie wynajętych projektantów, to jesteśmy pełni podziwu.

Marcelina Zawadzka pokazała jak mieszka. Niektórym aż kopara opadła

Najwięcej komentarzy na powyższych zdjęciach wywoła przede wszystkim kuchnia Basi Kurdej-Szatan, a także pokój jej córki, Hani. Nie ulega jednak wątpliwości, że wszyscy już nie mogą się doczekać nowej porcji zdjęć i tego, jak Barbara Kurdej-Szatan urządzi pokój dla swojego synka.

Na wstępie zaznaczyliśmy też, że Basia wywołuje sporo emocji. Trzeba przyznać, że są one dość skrajne, choć przeważają pozytywne. Kurdej-Szatan otwarcie opowiada o swoim życiu, kiedy jeszcze nie była w ciąży, nie unikała zdjęć z nocnych wypadów, przez co często obrywała. W show-biznesie pozostała jednak sobą, o co w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudno.

Obecnie, Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka, syna. Mieszka razem ze swoim mężem Rafałem Szatanem, z którym mają córkę, Hanię. Oboje łączą pasję do tańca, prowadząc między innymi własną szkołę. Basia to bardzo rozchwytywana aktorka, która z M jak miłość przebojem wdarła się do szeroko-pojętego show-biznesu. Występuje w wielu produkcjach telewizyjnych, czy na deskach teatru. Coraz częściej pojawiają się dla niej także propozycje reklamowe. Ba, jej najwięksi fani twierdzą nawet, że nie ma drugiej, tak utalentowanej aktorki.

źródło: Instagram, mat. prasowe

Zobacz również: