Jak mieszka Marcelina Zawadzka?

Pochodząca z Malborka gwiazda Telewizji Polskiej, Marcelina Zawadzka wzbudza coraz większe zainteresowanie Internautów. Z tego też tytułu, wśród najczęściej wyszukiwanych haseł, dotyczących Zawadzkiej znajdują się takie frazy, jak chociażby „jak mieszka” oraz zapytania „czy jest wolna”. Wraz ze wzrostem popularności Zawadzkiej, fanów zaczyna interesować dosłownie wszystko. Dlatego też postanowiliśmy odpowiedzieć na jedno z tych pytań i pokazać Wam, jak mieszka Marcelina Zawadzka. 

Zobacz, jak mieszka Marcelina Zawadzka

Gwiazda porannego programu „Pytanie na Śniadanie” pochodzi z Malborka, ale już od kilku ładnych lat osiadła na stałe w Warszawie. Krokiem milowym w jej karierze było wywalczenie w 2011 roku tytułu Miss Polonia. Od tego wszystko się zaczęło, a Marcelina Zawadzka coraz bardziej się rozkręca. Po ostatnich zawirowaniach, kiedy wydało się, że ze względu na problemy podatkowe jej kariera stanęła pod znakiem zapytania, wszystko wróciło do normy. Fani cieszą się z powrotu Zawadzkiej do „Pytania na Śniadanie”.

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]Na powyższych zdjęciach mieliście okazję zobaczyć kilka ujęć z przytulnego gniazdka Zawadzkiej. Trzeba przyznać, że Marcelina Zawadzka mieszka dość luksusowo. Niektóre elementy wystroju jej wnętrz przykuwają oko na tyle, że ciężko oderwać wzrok.

Natalia Siwiec opuszcza majtki. Tylko nieliczni dostrzegli widok na drugim planie

Marcelina Zawadzka z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. Da się to zauważyć na antenie TVP, gdzie dostaje kolejne role, a jej gwiazda w programie „Pytanie na Śniadanie” świeci coraz jaśniej. Mało tego, była Miss Polonia doskonale porusza się także po social mediach. Na jej koncie na Instagramie, skąd pochodzą przedstawione powyżej zdjęcia, w ekspresowym tempie przybywa ostatnio nowych obserwujących. Nie może to dziwić, bowiem Zawadzka publikuje tam wiele łakomych kąsków, czy to z życia zawodowego, czy prywatnego. Tak, jak w przypadku jej mieszkania, tak i na pozostałych zdjęciach, kolokwialnie mówiąc, można zawiesić oko.

Zobacz również: