Natalia Siwiec pozuje na Ibizie

Miss Euro, Natalia Siwiec doskonale zdaje sobie sprawę, jak rozgrzać nie tylko męską część fanów do granic wytrzymałości. Na najnowszym zdjęciu po raz kolejny kusi swoim pięknym ciałem, pozując w skąpym bikini. Mało tego, Siwiec postanowiła także delikatnie opuścić majtki. Wszystko sprawiło, że tylko nieliczni dostrzegli przepiękny widok na drugim planie.

Natalia Siwiec kusząco opuszcza majtki

Siwiec na salony wypłynęła w 2012 roku, podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Natalia Siwiec okrzyknięta została wówczas Miss Euro, a jej zdjęciami, czy widokiem na żywo na stadionie zachwycały się setki tysięcy ludzi z całego świata. Od tego czasu kariera Siwiec wbrew temu co wróżono, nie wyhamowała, a napędza się w niesamowitym tempie.

Natalia Siwiec generuje olbrzymie zasięgi w mediach społecznościowych, a to z pewnością wpływa na coraz częstsze kontrakty i propozycje reklamowe.

Tym razem Siwiec, okrzyknięta przed laty Miss Euro opublikowała w swoich mediach społecznościowych wspomnienie z wakacji. Seksbomba spędziła je na Ibizie. To, co w dużej mierze przykuło uwagę jej fanów, to niesamowita figura, która od lat u Siwiec się nie zmienia.

Natalia Siwiec pręży swoje ciało, a także biust w skąpym bikini. Gwiazda postanowiła też delikatnie zaszokować, opuszczając majtki w dół. Oczywiście, nie pokazały one nic więcej, ale z pewnością poza i tak ułożone ręce potrafią rozbudzić wyobraźnie.

Małgorzata Socha z kwaśną miną. Powód jest prosty i trzyma go w ręce

Przez wszystko to, mało kto zauważył przepiękny krajobraz rysujący się za plecami Siwiec. Gorąca Ibiza, piękne morze i mnóstwo jachtów. Ach, cóż to za widoki! Aż można pozazdrościć…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

👙

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 Uprawiasz często seks? Poznaj niesamowite odkrycie amerykańskich naukowców

Czy wy również twierdzicie, że Natalia Siwiec to najgorętsze nazwisko polskiego show-biznesu? Nie ma co ukrywać, ale spadła na nią ostatnio lawina hejtu, głównie za operacje plastyczne. Jednego jednak nie można jej odmówić, przepięknej figury, która z pewnością rozbudza niejeden męski zmysł.

Zobacz również: