Małgorzata Socha z kwaśną miną

Choć Małgorzata Socha pierwsze szlify zbierała na antenie TVP, w kultowej telenoweli Złotopolscy, to tak naprawdę eksplozja jej talentu nastąpiła w TVN. Obecnie Socha jest jedną, z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Występuje w „BrzydUli”, „Na wspólnej”, a także w „Przyjaciółkach”. Fanów zaniepokoiło jednak zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie. Dlaczego Socha ma aż tak skrzywioną minę? Czyżby nie dawała rady łączyć wszystkich obowiązków?

Małgorzata Socha z kwaśną miną na Instagramie

Najnowsze zdjęcie Małgorzaty Sochy zaskoczyło wielu. Gwiazda przyzwyczaiła do rozpromienionej twarzy, z której uśmiech nie znikał nawet na sekundę. Tym razem wszystko wygląda inaczej. Małgorzata Socha ma wyraźnie niezadowoloną minę, ale szybko dostrzegamy, powodu braku humoru. Wystarczy spojrzeć na to, co trzyma w dłoniach, a jeśli nadal się nie domyślacie – przeczytajcie opis pod zdjęciem.

Wyraźnie widać, że Małgorzata Socha lubi sobie pospać, a zdjęcie z budzikiem ma sugerować, że ostatnio nie ma zbyt wielu okazji ku temu. Choć fotka pochodzi tak naprawdę z planu nagrań, to wymowna jest godzina 6:05, którą zwłaszcza w jesienne poranki jest prawdziwym wyzwaniem, by poderwać się z łóżka.

Uprawiasz często seks? Poznaj niesamowite odkrycie amerykańskich naukowców

Na zdjęcie, które zamieściła Małgorzata Socha z uśmiechem zareagowali jej fani. Jeden z nich przyznał, że pięć po szóstej to przecież środek nocy. „Zajefajne zdjęcie” – dodał kolejny, wskazując na duży dystans, jaki posiada do siebie Socha.

Sylwia Bomba z „Gogglebox” znów szokuje. Totalna metamorfoza znanej celebrytki

Nie trudno ukryć, że Małgorzata Socha cieszy się olbrzymią sympatią wśród widzów stacji TVN. Czy można powiedzieć, że to najbardziej lubiana aktorka w stajni prywatnego nadawcy? Pokusimy się zaryzykować takie twierdzenie…

źródło: Instagram

Zobacz również: