Brytyjska rodzina Królewska

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii są pełni obaw. Znów na świeczniku pojawiła się bowiem brytyjska rodzina królewska i co tu dużo mówić, nie najlepsze doniesienia. Wiele wskazuje na to, że przyszłość brytyjskiej rodziny królewskiej rysuje się w ciemnych barwach. Część ekspertów idzie jeszcze dalej, twierdząc, że niebawem będziemy świadkami katastrofy, która swoją skalą dorówna sensacyjnej abdykacji Króla Edwarda VIII w połowie lat 30. XX wieku.

Brytyjska rodzina królewska i jej przyszłość

Niewątpliwie Windsorowie mają za sobą niezwykle burzliwą przeszłość. Rozwód Księcia Karola, tragiczna śmierć Księżnej Diany, seksafera z udziałem Księcia Andrzeja czy odejście z dworu Księcia Harry’ego, to bodajże najgłośniejsze skandale z którymi musiała mierzyć się brytyjska rodzina królewska.

Do tej pory, wszelkie problemy załatwiano tak, aby brytyjska rodzina królewska ucierpiała w jak najmniejszym stopniu. Bez dwóch zdań, udało się to dzięki ogromnemu autorytetowi i doświadczeniu obecnej Królowej Elżbiety II.

Niestety, w związku z mocno zaawansowanym wiekiem monarchini, dużymi krokami zbliża się dzień, w którym na tronie Wielkiej Brytanii zasiądzie nowy władca. Właśnie z tego powodu, zarówno poddani jak i eksperci, wieszczą nieuchronną katastrofę.

Zdaniem opinii publicznej, brytyjska rodzina królewska i jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu Księcia Karola. To właśnie on ma objąć tron po śmierci swojej matki. Dziennikarze piszą wprost, że jeśli do tego dojdzie “to będzie to katastrofa”.

„Wstąpienie na tron Karola to jedna z największych gróźb dla monarchii od czasu abdykacji” – czytamy.

Książę Karol nie ma najlepszych opinii 

O tym, że Książę Karol nie należy do zbytnio lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej, wie chyba każdy. Syn Królowej Elżbiety II ma opinię humorzastego egoisty, który nie znosi żadnej krytyki. Poza tym, Książę Walii rzekomo ma obsesję na swoim punkcie.

Z pewnością to wszystko sprawia, że wielu Brytyjczyków boi się dnia, w którym władza przejdzie w ręce Księcia Karola. Chociaż mężczyzna już od ponad 70 lat przygotowuje się do roli króla, to według opinii publicznej, syn Królowej Elżbiety II zupełnie nie nadaje się na to stanowisko.

Co tak przeraża mieszkańców Wysp Brytyjskich? Otóż ludzie obawiają się, że jeśli Karol zostanie królem, w Zjednoczonym Królestwie zapanuje niezgoda. Wszystko z powodu osobowości księcia, który już nie raz pokazał, iż nie potrafi milczeć, kiedy trzeba. Wydaje się, że nasze rozważania celnie podsumowują słowa jednego z ekspertów. “To wszystko przypomniało Brytyjczykom, że zamiatają pod dywan największy problem, jaki ma ich kraj: upolitycznionego, przemądrzałego władcę, który zamiast milczeć, jak jego matka i taktownie godzić, będzie zapewne jątrzyć. To ostatnia rzecz, jakiej potrzeba Królestwu” – czytamy.

źródło: VIVA

  1. Sławomir Nitras trafi za kraty? Pojawiły się nowe fakty w sprawie, Ziobro może go zatopić
  2. Mieszkańcy są wstrząśnięci. Nie żyje rodzeństwo, a ich mama walczy szpitalu
  3. W ten sposób oszuści włamują się na konta Facebook. Zobacz jak się ochronić i przekaż znajomym

Zobacz również: