nie żyje były prezydent

Wszyscy mieszkańcy województwa pomorskiego są wstrząśnięci. Prawdziwa tragedia rozegrała się pod Bytowem, gdzie zmarło młode rodzeństwo, a ich mama walczy w szpitalu o swoje zdrowie. Ta historia bardzo dokładnie pokazuje, jak ulotne jest życie. Wszystko wydaje się być w porządku, a z dnia na dzień, los odbiera nam najbliższych. Niewyobrażalna strata i rana w sercu, która nie potrafi zaleczyć się jeszcze przez wiele miesięcy czy nawet i lat.

Nie żyje młode rodzeństwo, ich mama walczy w szpitalu

Wstrząsające dla wszystkich informacje podał regionalny portal internetowy ibytow.pl.

„Straszna tragedia. Rodzina z gminy Borzytuchom straciła dwoje dzieci” – czytamy na wspomnianym przez nas portalu.

Chodzi o 19-letnią Wiktorię i 25-letniego Wojtka. Byli rodzeństwem. Najpierw zmarła Wiktoria, a dzień później w nocy jej brat, Wojtek. Zarówno kobieta jak i mężczyzna zmagali się z koronawirusem. Zakażona jest też ich mama, która walczy o swoje zdrowie w szpitalu.

Jak się okazuje, Wiktora to z pewnością najmłodsza ofiara koronawirusa w powiecie bytowskim. Zmarła we wtorek. Była podopieczną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bytowie. „Jesteśmy zszokowani. To była nasza wieloletnia uczennica” – powiedział krótko dyrektor placówki. Wiktoria została pożegnana też przez swoją mamę, która wciąż przebywa w szpitalu. „Żegnaj, kochana córeczko” – napisała wstrząśnięta mama na jednym z portali społecznościowych.

To nie koniec dramatu tej rodziny. W środę w nocy, a więc dzień po dniu śmierci Wiktorii, odszedł także jej brat, o sześć lat starszy Wojtek. On również zmagał się z koronawirusem. Wojtek był wielkim fanem muzyki. Był członkiem zespołu „Anioły Nadziei i Przyjaciele”.

„Drodzy! Dziś odszedł do Pana nasz Wojtek. Miał tylko 25 lat… wczoraj zmarła jego młodsza siostra. Prosimy o modlitwę za ich dusze, by Jezus ich przyjął do Nieba. Składamy najszczersze wyrazy współczucia na ręce rodziny i najbliższych! Pierwszy anioł będzie już śpiewał Bogu chwałę na wyżynach niebieskich. Strasznie nam przykro… Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!” – tak pożegnali go koledzy z zespołu.

Tragedia rozegrała się z gminie Borzytuchom. Spoczywajcie w pokoju, a mamie dzieci życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Dlatego też, tych okolicznościach, gorliwa modlitwa będzie dla niej z pewnością bezcennym wsparciem.

źródło: ibytow.pl, mat. prasowe

  1. W ten sposób oszuści włamują się na konta Facebook. Zobacz jak się ochronić i przekaż znajomym
  2. Jackowski oszalał? Wie, co stanie się z Jarosławem Kaczyńskim
  3. Magda Gessler opowiada o dramacie rodzinnym. Rozegrał się na jej oczach

Zobacz również: