Biedronka

O tym, że Biedronka jest liderem polskiego rynku spożywczego dyskutować nie trzeba. Choć w ostatnich latach niezwykle dynamicznie rozwijają się inne duże sieci, jak na przykład Lidl czy Dino, to Jeronimo Martins póki co nie czuje się zagrożone. Mało tego, w Biedronce znajdziemy kolejną ogromną akcję promocyjną. Niektórzy już nawet żartują w mediach społecznościowych, że promocje są tak atrakcyjne, że sklepy będą oblegane i może dojść do scen, jak podczas kultowych już walk o karpia w Lidlu. Choć oczywiście należy na to spojrzeć z przymrużeniem oka, to rzeczywiście oferta Biedronki jest niezwykle atrakcyjna. Poznaj jej szczegóły.

Biedronka szokuje nowymi promocjami

  • Winogrono różowe 50% taniej, teraz za 4,99 zł/ kg
  • Udo z indyka 30% taniej, teraz za 6,99 zł/ kg
  • Polędwica sopocka 82% taniej, kup 2 i zapłać mniej (3,49 zł za opak.)
  • Wszystkie płatki śniadaniowe 50% taniej za drugie takie samo opakowanie*

*z kartą Moja Biedronka

Trzeba przyznać, że zaprezentowane przez Biedronkę promocje, nazwane standardowo „Ale Tydzień” robią ogromne wrażenie. W gazetce promocyjnej znajdziemy naprawdę szeroki zakres produktów – od tych pierwszej potrzeby, aż po słodycze czy bardziej wykwintne pozycje. Nie zabrakło tez owoców, na które w ostatnim czasie Biedronka się „uparła”, ale to akurat dobra informacja dla wszystkich klientów.

Zwrócić uwagę należy przede wszystkim na winogrono różowe, które przecenione zostało aż do 7 października włącznie. Nowa cena to jedyne 4,99 zł za każdy kilogram tego słodkiego owocu, co jak nietrudno przekalkulować, oznacza aż 50% promocję!

30% taniej zapłacimy za udko z indyka, mogące posłużyć jako świetna baza na obiad. Pieczone lub smażone udko z ziemniaczkami lub frytkami, a do tego bukiet surówek brzmi zachęcająco. Cena za kilogram udka z indyka w Biedronce do 7 października to 6,99 zł.

Nieco dłużej, bo do 10 października potrwa promocja na Polędwicę sopocką z Krainy Mięs. Tutaj jednak, aby wziąć udział w akcji, musimy dokonać zakupu dwóch opakowań. Wówczas za drugie zapłacimy aż 80% taniej, co daje 3,49 zł za każde opakowanie.

płatki w biedronce

Także do 10 października lecz w tym przypadku z kartą Moja Biedronka będziemy mogli skorzystać z 50% zniżki na drugie, takie samo opakowanie płatek śniadaniowych. W akcji biorą udział wszystkie rodzaje płatek dostępne na półkach Biedronki. Włącznie ze zwykłymi płatkami kukurydzianymi, czekoladowymi, musli czy nawet owsianymi, które nota bene są najzdrowsze.

Jak widać, Biedronka kolejny tydzień z rzędu mocno postawiła na promocje. Czy rzeczywiście klienci będą wyprzedzali się w kolejkach i wyrywali towary z rąk? Naszym zdaniem na takie opinie należy spojrzeć z przymrużeniem oka, aczkolwiek wydaje się, że sklepy sieci Jeronimo Martins mogą być rzeczywiście oblegane. 

  1. Niepublikowane zdjęcie Anny Przybylskiej wyciekło do sieci. Wzruszający widok
  2. Trudna sytuacja zakażonych na koronawirusa. Zaczyna brakować leku
  3. Seniorzy uczyli się obsługi komputera. Nie wiedzieli, że wszystko się nagrywa

Zobacz również: