Biedronka

Tego, że Biedronka to lider rynku spożywczego w Polsce nie trzeba powtarzać. Miliony Polaków regularnie na zakupy udają się właśnie do portugalskiego dyskontu, spod szyldu Jeronimo Martins. Wydaje się, że w najbliższym tygodniu w Biedronce znów może się kotłować przy kasach. Wszystko z powodu promocji, które ruszają już 28 września, czyli co tu dużo mówić, od najbliższego poniedziałku.

Biedronka przygotowała nowe promocje (28.09 – 03.10)

Portugalski dyskont przyzwyczaił do regularnych akcji promocyjnych. Nie inaczej będzie i tym razem. Już od poniedziałku klienci na półkach sklepów w całej Polsce będą mogli znaleźć różne okazje. Jak to zwykle bywa, postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie i wybrać najlepsze, naszym zdaniem promocje.

Sztandarową promocją, którą Biedronka najbardziej reklamuje na swojej stronie internetowej jest świeża kaczka z Krainy Mięs. Od poniedziałku 28.09 do środy 30.09 dostępna będzie w cenie 6,99 zł za kilogram, co oznacza przecenę o 35% w stosunku do ceny regularnej. Również w tych dniach taniej zakupimy Śliwki polskie. Cena 2,99 zł za kilogram bardzo popularnego owocu wydaje się równie atrakcyjna, co promocja na świeżą kaczkę. 4,99 zł to z kolei cena za kilogram Winogrona jasnego. To jeszcze nie koniec okazji w Biedronce.

Jeszcze ciekawiej, naszym zdaniem, prezentują się promocje na cały tydzień, standardowo nazwane w Biedronce hasłem „Ale Tydzień!”. Pasty do zębów Sensodyne (różne rodzaje) dostaniemy w cenie 50% za drugi taki sam produkty. W ramach promocji wyhaczyć będzie można także kilka ciekawych słodkości. Wśród nich wyróżnić należy Czekoladę Wedel 285/293 g – druga sztuka 44% taniej (6,99 zł za sztukę przy zakupie dwóch) oraz Wszystkie Donuty, które od 28.09 do 3.10 będą dostępne w promocji 2+1. 

Jak widać, w nadchodzącym tygodniu Biedronka przygotowała raj zarówno dla fanów owoców (winogrona, śliwki), jak i dla największych łasuchów, którzy chętnie sięgają po czekoladę i donuty. To jednak wciąż nie wszystkie promocje, a tylko te, które naszym zdaniem wyglądają najciekawiej. Aby zapoznać się z pełną ofertą promocyjną, odwiedź stronę Biedronki lub sięgnij po aktualną gazetkę promocyjną.

To również może Cię zainteresować

Zobacz również: