Księżna Diana i jej wielki sekret

Choć od tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, w którym zginęła Księżna Diana minęło już 23 lata, to osoba Lady Diany wciąż ciekawi wiele osób na całym świecie. Podobnie zresztą, jak brytyjska rodzina królewska, która nieustannie wywołuje wiele emocji. Tym razem świat pasjonuje się niezwykłymi wspomnieniami i sekretem, który skrywała Diana przed swoją śmiercią. Poznaliśmy jego szczegóły.

Księżna Diana i jej wielki sekret

Przez lata tłum, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i na całym świecie szalał za Księżną Dianą. Choć głośno było także o jej perypetiach z Księciem Karolem, to Lady Diana była postrzegana przez większość jako ideał kobiety. Wzór do naśladowania, zarówno pod względem zachowania, jak i ubioru. Zawsze perfekcyjnie ubrana, uczesana, z dobrymi manierami – taka była po prostu Księżna Diana.

Czy miała swoje sekrety, o których nie wiedział tłum? Tak. Jak każdy z nas. Nieco inne światło na Księżną Dianę rzuciła Magdalena Niedźwiedzka w swojej książce „Opowieści z angielskiego dworu”. Autorka książki twierdzi, że Lady Diana nie była do końca taką osobą, jaką widział ją tłum. 

Diana na długo skrywanych zdjęciach. Widok zapiera dech w piersiach

Wszyscy myśleli, że Księżna Diana dążyła za wszelką cenę do rozwodu z Karolem, bowiem nie mogła pogodzić się ze zdradą męża. Rzeczywiście Diana nigdy się z tym nie pogodziła, ale Niedźwiedzka twierdzi, że niekoniecznie chciała doprowadzić do rozwodu. Ba, Księżna miała nawet być przekonana, że Książę Karol nie zdecyduje się na rozwód, ze względu na etykę brytyjskiej rodziny królewskiej. To może sugerować, że chciała dać, a przynajmniej przemyśleć danie drugiej szansy Karolowi.

Wiemy, jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan. Zobacz galerię zdjęć

To jednak nie wszystko, co możemy wyczytać we wspomnianej wyżej książce. Najciekawszy jest fragment o tajemnicy Księżnej Diany, która była przez nią skrywana przez wiele lat. Ujrzała światło dzienne prawdopodobnie dopiero po jej śmierci.

Księżna Diana nagrywała kasety magnetofonowe, na których opowiadała w szczegółach o swoim życiu. W opowieściach przedstawiała codzienne życie na królewskim dworze, ale ponoć i także zebrała się na nieco pikantniejsze opowieści, dotyczące życia seksualnego z Księciem Karolem. Czy kiedyś poznamy ich treść? To zapewne marzenie wielu fanów Lady Diany i brytyjskiej rodziny królewskiej.

Zobacz również: