Brytyjska rodzina królewska od wielu lat ciekawi cały świat. Obecnie to Książę Harry, Meghan Markle, czy Królowa Elżbieta II budzą największe zainteresowanie. Co ciekawe, nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także na całej kuli ziemskiej. Niegdyś niemalże wszystkie oczy skierowane były na jedną postać. Księżna Diana, bo to o niej mowa. Dlatego Diana nazywana była nie bez powodu „Królową ludzkich serc”. Dziś w Internecie możemy podziwiać jej niesamowite zdjęcia. W przeszłości z pewnością mało kto miał okazję je zobaczyć. Co tu dużo mówić. To trzeba zobaczyć. Widok aż zapiera dech w piersiach.

Księżna Diana na długo skrywanych zdjęciach

To już blisko 23 lata, kiedy Księżna Diana zmarła w skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym. Diana nie daje jednak o sobie zapomnieć. Przez wiele lat tłum dosłownie szalał za nią. Wspominana jest po dziś dzień. Za kilka dni rocznica jej tragicznej śmierci. Właśnie z tej okazji warto rzucić okiem na poniższe zdjęcia. Do tej pory były publikowane niezwykle rzadko. Są owiane swego rodzaju nutką tajemnicy.

Księżna Diana nazywana jest także Lady Dianą. Dała się poznać jako osoba, która zawsze wyglądała zjawiskowo. Niesamowita fryzura, gustowny ubiór. Często pokazywała się w towarzystwie dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: Hazal Subasi ukrywa to przed całym światem? Wkrótce się dowiemy, czy to prawda.

To właśnie fotografia z dziećmi, a konkretnie z jej małymi synami – Wilhelmem oraz Henrykiem wywołuje największe emocje. Z pewnością poruszy wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Trzeba przyznać, że widok rodzinnego zdjęcia z przeszłości aż zapiera dech w piersiach. Osobom wrażliwym po policzkach spłyną z pewnością łzy wzruszenia.

ZOBACZ TEŻ: Izabella Krzan niczym demon seksu. Jej najnowsza kreacja wywołała mnóstwo emocji.

23. rocznica śmierci Diany coraz bliżej

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Była pierwszą żoną Karola, księcia Walii, a zarazem syna Królowej Elżbiety II. Synami Diany są Wilhelm oraz Henryk. Kolejno to druga oraz szósta osoba w kolejce do brytyjskiego tronu.

Czy ciekawi Was brytyjska rodzina królewska? Koniecznie dajcie znać w komentarzu. Będziemy publikować nie tylko najnowsze rewelacje dotyczące rodziny królewskiej. W planach mamy także regularnie wypuszczać ciekawostki z przeszłości. Tak, aby przypomnieć najważniejsze chwile brytyjskiej rodziny królewskiej, wzbogacone o nowe ciekawostki. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się taki cykl materiałów.

źródło: mat. prasowe, Getty Images

Zobacz również: