Izabella Krzan znów zachwyca
fot. Instagram

Nie od dziś wiadomo, że Izabella Krzan to zjawiskowo piękna prezenterka TVP. O jej wdziękach widzowie mogą się przekonywać regularnie, śledząc Koło Fortuny, gdzie była Miss Polonia odsłania literki na multimedialnej tablicy. Teraz jednak Krzan wystąpiła w zupełnie innej roli. Na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Mrągowie, śliczna Izabella zachwyciła dosłownie wszystkich. Do dziś ludzie nie mogą wyjść z zachwytu, wspominając na zdjęciach jej kreację.

Izabella Krzan w tej kreacji wygląda niczym demon seksu

Była Miss Polonia przeprowadzała wywiady za kulisami Wakacyjnej Trasy Dwójki w Mrągowie. Trzeba przyznać, że to, co rzuciło się wszystkim w oczy, to jej seksowna kreacja. Izabella Krzan postawiła na olśniewająco czerwoną minisukienkę, która dokładnie odsłoniła wszystkie jej walory – zarówno długie nogi, przepiękną talię, czy zjawiskowy dekolt. Widzowie TVP w mediach społecznościowych nie mogli przestać wyjść z zachwytu.

Izabella Krzan wpadła w „oko” w takim wydaniu także innym gwiazdom. Mowa tutaj między innymi o Idzie Nowakowskiej. Koleżanka z TVP skomentowała wygląd Krzan na Instagramie krótkim „wow”. Zresztą, zobaczcie sami, jak w Mrągowie prezentował się aniołek Koła Fortuny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Widok i ja 🦩 Dzięki Mrągowo za wczoraj!🍀

Post udostępniony przez Izabella Krzan (@izabellakrzan)

Zdjęcie ma w sobie wszystko to, co może zachwycać. Przepiękny wieczorny krajobraz jeziora, statki, a także przepiękną Izabellę Krzan na pierwszym planie. Nie ma się co dziwić, że fotka podawana jest dalej niemalże na wszystkich portalach, a liczba komentarzy i serduszek rośnie w niespotykanym dotąd tempie.

Zjawiskowa Izabella Krzan z dnia na dzień poszerza grono swoich wielbicieli. Choć nie tak dawno musiała zmagać się z hejtem, że odsłania na Instagramie zbyt wiele, to jednak teraz wydaje się, że fani zrozumieli, że należy różnić wulgarność od sensualności, a w przypadku Izabelli Krzan wygrywa zdecydowanie to drugie.

Zobacz również: