Meghan Markle jednak w ciąży?

Czy to możliwe, aby niczego nieświadoma Meghan Markle właśnie ujawniła skrywany od pewnego czasu sekret brytyjskiej rodziny królewskiej? Tak przynajmniej twierdzi brytyjska prasa, która powołuje się na opinię specjalisty do spraw mowy ciała.

Meghan Markle jest w ciąży? Ten film wiele wyjaśnia

O tym, że Meghan Markle i Książę Harry starają się o drugie dziecko brytyjskie tabloidy donoszą od jakiegoś czasu. A to najpierw Meghan i Harry byli widziani u lekarza, a później pojawiły się zdjęcia Meghan, która w ręku miała trzymać lek pomagający zajść w ciążę. Do tej pory żadne z tych wiadomości nie zostały oficjalnie potwierdzone. Wydaje się jednak, że brytyjscy dziennikarze są coraz bliżej odkrycia prawdy. A przynajmniej sami tak twierdzą.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk odważna jak nigdy. Zrobi karierę na miarę Ani Przybylskiej? [FOTO]

Wszystko za pośrednictwem nagrania wideo, które pojawiło się w sieci (prezentujemy je poniżej). Widać, że siedząca w ogrodzie Meghan Markle stara się zasłonić ręką swój brzuch. Na kilkudziesięcio sekundowym nagraniu żona Księcia Harry’ego ani przez moment nie decyduje się pokazać brzucha. To wywołało lawinę spekulacji, że Meghan jest w ciąży, a brzuszek ujawniłby długo skrywaną tajemnicę.

Do tego stopnia, że brytyjscy dziennikarze zasięgnęli opinii specjalisty do spraw mowy ciała. Ekspert potwierdził, że postawiona przez dziennikarzy teza o ciąży Meghan Markle jest bardzo prawdopodobna. W zachowaniu Meghan widać bowiem nienaturalne zasłanianie części swojego ciała, co może świadczyć właśnie o chęci ukrycia czegoś – w tym przypadku nabierającego kształtu brzucha.

Zobacz nagranie wideo, o którym piszemy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MAKERS Women (@makerswomen)

Czy Meghan Markle rzeczywiście jest w ciąży i Archie będzie miał siostrzyczkę lub braciszka? Ani Meghan, ani Książę Harry, a tym bardziej brytyjska rodzina królewska nie potwierdzają tych doniesień. Niemniej jednak kluczowe powinny być najbliższe tygodnie. Jeśli ciążą jest faktem, to z dnia na dzień, Meghan będzie miała coraz większe problemy, aby ukrywać brzuch i w końcu będzie musiała wyjawić prawdę opinii publicznej. Podobnie też, jeśli spekulacje brytyjskich dziennikarzy okażą się przestrzelone. Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ewa Wachowicz pochwaliła się domem w pięknej okolicy. Zobacz, jak mieszka

Zobacz również: