Zobacz, jak mieszka Ewa Wachowicz
fot. Instagram Ewa Wachowicz

Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, Ewa Wachowicz pokazała jak mieszka. Nie ma co ukrywać, że dla wielu gwiazda autorskiego programu „Ewa Gotuje” to z pewnością ideał kobiety. Dlatego, że piękno połączone ze wspaniałymi umiejętnościami kulinarnymi są tym, co niejednego faceta zwala z nóg. Dziś postanowiliśmy pokazać, jak mieszka Wachowicz. Trzeba przyznać, że jej unikatowy dom w niezwykle malowniczej okolicy robi z pewnością ogromne wrażenie.

Zobacz jak mieszka Ewa Wachowicz

Gwiazda programu „Ewa Gotuje” postawiła na modny dom z bali. Dlatego na wstępie trzeba przyznać, że niejednego fana wprawi on w zachwyt. Jeszcze większe wrażenie robią widoki, które była Miss Polonia może podziwiać z okien, czy tarasu.

Widać, że Ewa Wachowicz postawiła na spokój. Zdecydowała się na dom w malowniczej miejscowości Zawoja, na południu kraju przy granicy ze Słowacją. Chatka mieści się u podnóży Babiej Góry, którą przy pięknej pogodzie była Miss Polonia może podziwiać w pełnej okazałości.

O swoim domku Ewa Wachowicz opowiedziała na łamach portalu dobrzemieszkaj.pl. Przyznała, że cały w jej głowie kotłował się taki pomysł, choć, jak wiadomo, gwiazda ma mieszkanie także w Krakowie. „Cały czas jednak marzyłam, aby mieć miejsce, do którego będę mogła w każdej chwili uciec od zgiełku miasta, hałasu czy smogu” – wyznała Wachowicz.

„Wychodzę z domu i jestem w górach. Tak po prostu” – zachwala położenie swojego domku Ewa Wachowicz. Co tutaj dużo mówić, to trzeba po prostu zobaczyć na poniższych zdjęciach.

ZOBACZ TO: Katarzyna Cichopek wspomina ważny moment w jej życiu. Polały się łzy.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Diana na niepublikowanych dotąd zdjęciach. Rzadko kto miał je okazję zobaczyć.

Wachowicz to jedna z najpiękniejszych Polek. Mimo upływających lat, wciąż cechuje się nienaganną urodą. Ba, wielu jej fanów twierdzi, że Ewa Wachowicz jest jak wino, im starsza, tym lepsza. Przełomowy w jej karierze był rok 1992, kiedy to najpierw sięgnęła po koronę Miss Polonia, a kilkadziesiąt dni później wywalczyła tytuł III wicemiss świata. Wszystko to odbiło się na potężnej rozpoznawalności Wachowicz, która w 1993 roku podpisała pierwszy kontrakt z Telewizją Polsat. Po dziś dzień, programy prowadzone przez Ewę Wachowicz cieszą się olbrzymią popularnością. Oglądać możemy ją między innymi w kulinarnym paśmie „Ewa Gotuje”.

źródło: Instagram, mat. prasowe

Zobacz również: