Katarzyna Cichopek na 20 lecie M jak miłość

M jak miłość to serial, który od 20 lat nieustannie gromadzi przed ekranami telewizorów miliony widzów. Katarzyna Cichopek występuje w nim od samego początku i właśnie z okazji rocznicy „eMki” postanowiła podzielić się niesamowitym wspomnieniem zdjęciowym. Widzimy na nim Kingę i Piotra.

Katarzyna Cichopek we wzruszającym wspomnieniu

Ciężko znaleźć drugą, tak bardzo popularną aktorkę TVP, jak Katarzyna Cichopek. Gwiazda do tego cieszy się olbrzymią sympatią wśród telewidzów. Wszystko zawdzięcza roli Kingi w M jak miłość, czyli najpopularniejszej polskiej produkcji obyczajowej.

M jak miłość świętuje swoje 20 lecie i z tej okazji Katarzyna Cichopek zdała się na najpiękniejszy z możliwych gest. Zamieściła archiwalne zdjęcie z planu serialu, u boku swojego serialowego męża Piotra Zduńskiego (Marcin Mroczek).

Powyższy kadr pochodzi z nagrań do premierowego odcinka M jak miłość. Trzeba przyznać, że już wtedy szło dostrzec, że Kingę i Piotra do siebie ciągnie i mają szansę utworzyć przykładne, serialowe małżeństwo na lata. Tak też się stało.

Katarzyna Cichopek nie ukrywa swojego wzruszenia z okazji 20-rocznicy „eMki”, czego wyraz dała w podpisie pod zdjęciem.

Miałam wtedy 17 lat i nie śniłam nawet, że spędzę na planie 20 lat. Jestem wdzięczna i dumna – skwitowała krótko Cichopek.

Czy Waszym zdaniem M jak miłość to obecnie najlepszy serial emitowany w polskiej telewizji? Wielu widzów stawia na z pewnością jeszcze odważniejszą tezę. To zwłaszcza najbardziej zagorzali fani „eMki”, którzy twierdzą, że to najlepszy serial obyczajowi w historii polskiej telewizji.

Zobacz również: