Oliwia Bieniuk na odważnych zdjęciach

Wszystkich zaskakuje to, z jaką pewnością siebie w świat show-biznesu wkracza Oliwia Bieniuk. Nastolatka do złudzenia przypomina swoją mamę. Te same rysy twarzy, czy figura. Do tego stopnia, że wielu nie potrafi rozróżnić, czy na zdjęciach znajduje się Oliwia, czy nieżyjąca już jej mama Anna Przybylska kilkanaście lat temu. Właśnie na Instagramie Oliwii pojawiły się odważne zdjęcia. Wydaje się, że tak śmiałych ujęć Oliwii jeszcze nie mieliśmy okazji podziwiać.

Oliwia Bieniuk zachwyciła wszystkich

Nastoletnia Oliwia Bieniuk to córka nieżyjącej już Anny Przybylskiej i piłkarza, Jarosława Bieniuka. Jej mama Anna Przybylska dała się poznać, jako niesamowicie uzdolniona osoba. Była kobietą-orkiestrą. Świetnie odnajdowała się chociażby na szklanym ekranie w produkcjach filmowych, czy serialach, ale także w świecie foto-modelingu. Właśnie tą ostatnią ścieżką próbuje podążyć teraz Oliwia Bieniuk.

Anna Przybylska wciąż wspominana jest przez wiele osób. Ludzie ją kochali, wychwalali pod niebiosa. Stąd wydaje się, że łatwiejszy start w „dorosłe” życie ma Oliwia Bieniuk. Wszyscy dostrzegają w niej drugą Anię, ale czy tak rzeczywiście jest, pokażą najbliższe lata.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Wachowicz pochwaliła się domem w pięknej okolicy. Uff, co za widoki!

Póki co Oliwia Bieniuk stawia pierwsze kroki w show-biznesie i trzeba przyznać, że początek jej kariery jest imponujący. W błyskawicznym tempie zyskuje obserwujących na Instagramie, a po oznaczeniach na zdjęciach, można śmiało zobaczyć, że zgłaszają się do niej coraz popularniejsze marki. Póki co, ciężko stwierdzić, gdzie jest horyzont możliwości Oliwii.

Jedno jest pewne, dysponuje przepięknym uśmiechem i figurą, które z pewnością odziedziczyła po swojej mamie, Annie Przybylskiej. Czy tak jak ona, zrobi karierę w foto-modelingu i znajdzie się także na rozkładówce czasopisma dla mężczyzn? Taką nadzieję przejawia wielu jej fanów, choć oczywiście Oliwia Bieniuk nic takiego nie powiedziała, a są to czyste spekulacje i kto wie, czy nie marzenia ściętej głowy.

CZYTAJ TEŻ: Izabella Krzan niczym demon seksu. Jej najnowsza kreacja stała się hitem Internetu.

Te zdjęcia Oliwii Bieniuk rozgrzały Internautów

Niemniej jednak możemy zaobserwować, że Oliwia wrzuca coraz odważniejsze zdjęcia. Te, które pojawiły się z okazji ostatniej sesji rozgrzały Internet wręcz do czerwoności. Oliwia Bieniuk prezentuje swoje nogi w pełnej okazałości. Komplementów w komentarzach nie widać końca. Zresztą zobaczcie sami na fotki. Co tu dużo mówić, cud kobieta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

jak wam mija wieczór kochani ? fotke zrobiła @venetjen

Post udostępniony przez (@oliwia.bieniuk)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

szybka sesja z ukochaną @venetjen

Post udostępniony przez (@oliwia.bieniuk)

Jak myślicie, jak daleko zajdzie Oliwia Bieniuk? Czy ma szansę zrobić tak dużą karierę, jak jej zmarła mama, Anna Przybylska, czy jednak to za wysokie progi…na Oliwii nogi?

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zenek Martyniuk komentuje swoje odejście z TVP. Tego nie spodziewał się nikt.

Zobacz również: