Zenek Martyniuk odejdzie z TVP?

Dosłownie kilkadziesiąt godzin temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Zenek Martyniuk rozstaje się z TVP. Rewelacje błyskawicznie obiegły najważniejsze portale internetowe, a źródłem sporu, pomiędzy Martyniukiem, a Telewizją Polską miał być syn Zenka, Daniel Martyniuk. Dziś Król Disco Polo odniósł się do całej sprawy. 

Zenek Martyniuk komentuje odejście z TVP

Źródłem plotki o tym, że Zenek Martyniuk rozstaje się z TVP był serwis Plejada. To on, jako pierwszy opublikował rzekome rewelacje. Władze Telewizji Polskiej miały zdenerwować się na Martyniuka po tym, co w Internecie zamieścił jego syn, Daniel Martyniuk.

Daniel uderzył w rząd, zarzucają mu hipokryzję. „Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać” – napisał w swoich social mediach Daniel Martyniuk.

To miało ogromnie rozwścieczyć także władze TVP, bo jak wiadomo, taka narracja nie jest zgodna z linią publicznego nadawcy. Wobec czego z Telewizją Polską miał się pożegnać Zenon Martyniuk. Jak się jednak okazało, to wszystko prawdopodobnie plotki.

O całej sprawie pojęcia nie ma sam zainteresowany. Król Disco Polo zdradził to w rozmowie z serwisem Plotek.

Ja nie czytam takich plotek, więc nie wiem, o co chodzi, ale nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktował. O żadnym zerwaniu współpracy nie ma mowy. Ja to jestem ja, a syn to jest syn. Dzwonił do mnie organizator koncertu w TVP, bo w niedzielę gramy zakończenie lata i wszystko się odbędzie zgodnie z planem -powiedział król disco polo – wyjawił Zenon Martyniuk.

Jak widać cała sprawa została rozdmuchana przez plotkarskie portale. Po co? Zapewne po to, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Aczkolwiek nie wykluczamy też, że któryś z informatorów postanowił zrobić dziennikarzom psikusa. Niemniej jednak, reasumując, wydaje się, że Zenon Martyniuk pozostanie w TVP. Zresztą sam wyjawił najbliższe plany, a więc koncert na zakończenie lata.

Zobacz również: