Jasnowidz Jackowski Krzysztof

Krzysztof Jackowski nie znika z nagłówków portali internetowych. Nie ma się co dziwić, bowiem ostatnie wizje jasnowidza dosłownie mrożą krew w żyłach. To co zobaczył rzuciło blady strach niemal na wszystkich. Mamy nadzieję, że tym razem Jasnowidz Jackowski się po prostu myli.

Jasnowidz Jackowski zobaczył coś niepokojącego

Jakiś czas temu Krzysztof Jackowski publicznie zapowiadał, że przeczuwa dużą prowokację, która ma na celu wywołać konflikt zbrojny. Teraz, jak sam stwierdził, jego wizja się spełniła. Chodzi o wybuch materiałów niebezpiecznych w stolicy Libanu, Bejrucie. Zdaniem Jackowskiego był to zamach. Jednak nikt na świecie nie chce o tym mówić, ani nawet roztrząsać tego tematu.

To jednak nie jedyna, mrożąca krew w żyłach wiadomość, którą przekazał swoim widzom na Youtube Jasnowidz Jackowski. Wizjoner z maleńkiego Człuchowa przeczuwa, że konflikt na Bliskim Wschodzie dopiero się rozpocznie. Jesienią możemy być świadkami jego eskalacji.

ZOBACZ TEŻ: Putin oszukał Polaków? Ta opinia nt. katastrofy smoleńskiej daje do myślenia.

Boże, ja boje się mówić (…) Powiem wam tak… Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to, co się ma wydarzyć. Być może jeszcze w tym roku się zacznie (…) Ta wojna zacznie się z powietrza – te słowa Krzysztof Jackowski wygłosił na żywo.

Czy wojna o której mówi Jasnowidz Jackowski to zapowiadana przez niego, konsekwentnie od wielu lat III wojna światowa? Z pewnością można tak przypuszczać. Mamy jednak nadzieję, że tym razem Jackowski zwyczajnie się myli. Tak poważna eskalacja konfliktu na Bliskim Wschodzie nie byłaby nikomu na rękę.

CZYTAJ TAKŻE: Klienci Tesco mogą mieć kłopoty. Warto zapoznać się z najnowszymi wieściami dot. brytyjskiej sieci handlowej.

Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, okres tej jesieni – przyznał jednak Krzysztof Jackowski z wyraźnie zakłopotaną twarzą.

Co sądzicie o działaniach Krzysztofa Jackowskiego? Czy popieracie tezy, które stawia na Youtube i przyglądacie się z uwagą jego wizjom? Trzeba przyznać, że wizjoner z Człuchowa wywołuje bardzo skrajne emocje. Jedni przywiązują do jego przepowiedni dużą wagę, a inni wręcz obśmiewają je, twierdząc, że Jasnowidz Jackowski szuka poklasku i pieniędzy. Ocenę pozostawiamy Wam.

Zobacz również: