Zniewolona w Hiszpanii
Katerina Kowalczuk zaskoczyła. Zniewolona w Hiszpanii

Zniewolona w Polsce pobiła wszelkie rekordy oglądalności. Serial kostiumowy, który wywodzi się z Ukrainy dokonał czegoś niezwykłego. Losy bohaterki, granej przez Katerinę Kowalczuk śledziło co odcinek około 3 milionów widzów. Nie ma się co dziwić, że po dwóch sezonach, fani chcą jeszcze! W ostatnim czasie jasne stało się, że Zniewolona będzie kontynuowana. Na trzeci sezon przyjdzie nam jednak poczekać do 2021 roku. Tymczasem Kowalczuk, główna bohaterka podzieliła się z fanami radosną nowiną.

Zniewolona z kolejnym sukcesem, Katerina Kowalczuk nie kryje zadowolenia

O wszystkim, na swoim koncie Instagramowym poinformowała Katerina Kowalczuk. Tytułowa Zniewolona już w ostatnim czasie rozgrzała publikę do czerwoności, a zwłaszcza jej męską część. Wszystko za sprawą zdjęć bez bielizny, które Kowalczuk wrzuciła do sieci. Teraz było jeszcze bardziej interesująco.

Okazuje się, że Zniewolona oprócz sukcesu między innymi w Polsce, czy na Ukrainie, pojawi się także w hiszpańskiej telewizji. Katerina Kowalczuk doniosła, że jeszcze tego lata telewidzowie na Półwyspie Iberyjskim będą mieli możliwość śledzić ukraińską produkcję kostiumową.

Wszyscy zadają sobie pytanie, czy serial przyjmie się tak dobrze, jak w Polsce, czy na Ukrainie? Fani w naszym kraju sukces Zniewolonej zawdzięczają w dużej mierze właśnie osobie Kateriny Kowalczuk, która swoją rolę zagrała znakomicie. Zaś sama ukraińska aktorka marzy o roli w Hollywood. Ba, była już nawet w Stanach Zjednoczonych i wszystko, według ostatnich doniesień, jest dopięte na ostatni guzik.

Zniewolona w Hiszpanii będzie emitowana na kanale Divinity. Zresztą zobaczcie sami na poniższy post, w którym Katerina Kowalczuk nie kryje swojej radości z tego faktu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Julia Wieniawa wrzuciła niby zwyczajne zdjęcie. W tle zobaczyliśmy coś szokującego 
  2. Katarzyna Dowbor wręcz promienieje na jednym ze zdjęć. Powód jest banalny
  3. III wojna światowa. „Rosja może ruszyć na Europę, niepokojąca relokacja wojsk USA”

Zobacz również: