Michał Adamczyk z Wiadomości TVP
Michał Adamczyk z Wiadomości TVP

Michał Adamczyk to jedna, z głównych twarzy Wiadomości TVP. Jednocześnie Adamczyk to szanowany dziennikarz, który zdaniem wielu ludzi w Polsce, wykonuje swoją pracę należycie. Oczywiście, ze strony tzw. totalnej opozycji wciąż musi zmagać się z licznymi atakami, czy zarzutami o posłuszeństwo względem Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem jednak Adamczyk wziął sprawy w swoje ręce. Na Twitterze uderzył w Platformę Obywatelską. Można to poniekąd uznać za swoisty odwet za ataki PO na jego osobę. Michał Adamczyk ujawnił niewygodny fakt z przeszłości Platformy Obywatelskiej, kiedy ta rządziła w Polsce.

Adamczyk z Wiadomości TVP ujawnia fakty o Platformie Obywatelskiej

Cała sprawa wygląda jak żart, ale jak zauważył Michał Adamczyk żartem nie jest. Do sytuacji rzeczywiście doszło w 2014 roku, kiedy u władzy była Platforma Obywatelska. Publiczna Służba Zatrudnienia, działająca przy Ministerstwie Pracy oferowała pracę za… złotówkę na godzinę. Doskonale widzimy to na zrzucie ekranu, który Michał Adamczyk zamieścił na swoim Twitterze. Pod postem wywiązała się prawdziwa burza. Dziennikarz Wiadomości TVP kolejny raz jest zaciekle atakowany przez zwolenników totalnej opozycji, choć większość osób przyznaje mu rację.

W 2014 roku Premierem Rzeczypospolitej Polskiej był Donald Tusk, a w listopadzie schedę po nim przejęła Ewa Kopacz. Wywołanym do tablicy Ministrem Pracy i Polityki Społecznej w rządzie Platformy Obywatelskiej był wówczas…. koalicjant z PSL, obecny kandydat na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Władysław Kosiniak-Kamysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Leszek Miller przyznał na kogo zagłosuje. Wyborcy Lewicy oszukani?
  2. Rafał Trzaskowski wściekły. Wiadomości TVP pokazały fakty z jego przeszłości
  3. Emerytury wreszcie bez podatku? Prawo i Sprawiedliwość złożyło deklarację

Zobacz również: