Platforma Obywatelska
Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelska zanotowała potężną, wizerunkową wpadkę. Czy po niej, Rafał Trzaskowski zacznie tracić poparcie w sondażach? Można się tego spodziewać, bowiem z posłów PO śmieje się dziś cały Internet. Wszystko ma związek ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. 

Platforma Obywatelska skompromitowana?

To już nie pierwszy raz, kiedy posłowie Platformy Obywatelskiej wykazali się dużą niekompetencją. Wydaje się, że na całej sytuacji skorzystać może Andrzej Duda i Prawo i Sprawiedliwość. O co tak naprawdę chodzi? Posłowie PO biją dziś rekordy popularności w mediach społecznościowych. Ich wpisy podawane są dalej na masową skalę.

Wszystko ma związek z wyborami prezydenckimi i podpisami poparcia pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Przypomnijmy, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Platforma Obywatelska walczyła z czasem, aby uzbierać 100 tysięcy podpisów. Nieoficjalnie mówi się, że komitet Trzaskowskiego przebił tę liczbę kilkukrotnie. Sęk jednak w tym, że nie pomogli mu klubowi koledzy i koleżanki, których opinie są dziś na tapecie. Okazało się, że w szeregach Platformy Obywatelskiej mają problem z… dodawaniem. Internet się śmieje i pyta, jak oni chcą rządzić Polską, skoro mają kłopoty z prostym działaniem matematycznym, które to powinni doszlifować do perfekcji w szkole podstawowej?

Zresztą zobaczcie sami. Najpierw „kropnęła” się Joanna Mucha, która już kiedyś zasłynęła z utworzenia dodatkowych lig hokeja w Polsce. Posłanka Platformy Obywatelskiej na linii wpadek nie jest jednak osamotniona. Szybko dołączył do niej także poseł PO, Mariusz Witczak.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. III wojna światowa. „Rosja może ruszyć na Europę, niepokojąca relokacja wojsk USA”
  2. Donald Tusk znów uderza w Morawieckiego. Odsłania kulisy słynnych słów o PiS
  3. Leszek Miller szokuje. PiS nie dopuści do przegranej Dudy? Pojawił się pewien scenariusz

Zobacz również: